Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez nem megbotránkoztató már?...

Ez nem megbotránkoztató már? Utálom ezt a "nőt"

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 19. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem igazi.
2010. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted igazi húsban volt?:)) Hagyd már. Milyen büdös lett volna, és szerinted hozzáért volna a nyers húshoz?:)))
2010. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

amilyen beteg kinézem belőle:S

de hogy lehet vki ennyire bolond??:S:@

2010. szept. 19. 20:28
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom

De akkora feltűnési viszketesgében szenved, hogy ez engem is már qrvára idegesít.

Van egy pár jó száma.. De rohadtúl irritáló egy nőszemély.

Erről a ruháról nem is tudtam, de szerintem amennyire divatőrült ez a nő... Szóval szerintem 50% esély, hogy tényleg valódi húsból van...

2010. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Pff szerintem nem beteg.

Csupán követi a kitalált imidzsét.

Kár, hogy te nem látsz a "színfalak" mögé, és elkönyveled egy undorító nőnek.

És szerintem a zenéje is jó..

2010. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

20:33as... ez nem imidzs hanem betegség.

Ha olyan nagy imidzse lenne akkor feltünősködés nélkül is berobbant vna.

Így meg csak a nagy megbotránkoztatásával vált "sztárrá" meg a géphangjával.

Nemis nő:DD

2010. szept. 19. 20:35
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem hiszem, hogy igazi húsból lett volna.

Egyébként mi a sz*rért kell bántani Gagát? Attól, hogy ő nem ugyanolyan, mint mindenki más!! Ez annyira fel tud idegesíteni..

2010. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Látod, itt mindenki ilyen elvakult.

De kérdező, mégis tud valamit, ha egyszer ennyien szeretik. ;) Többen, mint a "normális"akat..

2010. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem Christina Aguilerának ('Gaga' előtt) sokkal szebb hangja van , és egyedibb stílusa.

Na meg nézzük meg a Yeah Yeah Yeahs Karen O' énekesnőt. Neki is egyedi stílusa, csak mivel az utóbbi nem botránykeltő ( és nem a botrányaiból lett híres), ezért szinte alig tudja valaki kicsoda is ő. Én sokkal többre tartom őket, mint gagát. Mivel a tehetséget is látom bennük, nem csak azt, hogy minden újságba meg hírportálon ő meg az idétlen 'divat'cuccai vannak mint gaga.

2010. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Azon kívül, hogy büdös, nem barnult már volna meg ennyi idő alatt?! Ehelyett élénkpiros volt. A designer meg a fagyasztójában varrogatta, alakítgatta Gagához??:)

Ugyan már!

Tudják mi kell a népnek! Ő ettőlérdekes, ha szimplán jó hangja lenne, vagy jó zeneszerző lenne, mérsékelten lenne csak érdekes. Ez mégiscsak a szórakoztatóipar, és ő egy nagyágyú.

2010. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!