Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én utálom Selena Gomezt?

Csak én utálom Selena Gomezt?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom elhinni hogy-hogy lehet szeretni.

csúnya olyan egér feje van hogy az nem igaz.

nemis jó "színésznő" amit játszik azt bárki eltudná játszani majd ha egy rendes filmben játszik lehet rá mondani h színésznő

ja és énekel. néztem róla élő fellépéseket és kb egy hangost se talált el,végig hamis volt.

és ez énekesnő??

jah és kihasználja az embereket mindig azzal jár aki éppen a leghíresebb bár megértem mivel a hangjával meg a színészi "tehetségével" nem tudna fenn maradni.

és meghazudtolta magát a Bieberes ügyben is

szóval szerintem egy szánalom a csaj

aki szereti világositson már fel,hogy mit lehet benne szeretni.


2011. márc. 16. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

szerintem az benne a szánalmas

h miley-t mindenki lehordja mer h k*rvás lett

közben meg.. a mai 18 évesekre nézzünk már rá, hogy változott a stílusa.. az egy dolog, tök jól néz ki :D

na most selena midnig iylen kis cukika marad -.-

még a térdig érö szoknya alá is kisgatyát vesz nehogy a paparazzok lekapják,

o felrepedt a szája egy ütéstöl.. oda ne rohanjak

megérdemelte, szánalmas ez a csaj :D

a year valami számában is.. persze.. iylen szikes talajon mennek kocsival elejt egy képet nem hogy felvenné

neeem kiszál és elkezd énekelni én naná h egy kisestélyiben a hangja borzalmas nincs is,, playback az egész, és akor szikes talajon igy zuhog az eső meg h a szerelem ide vagy oda

na már iylen fejjel nem is lehet tudni még h mi a szerelem :D ugyhogy fogja be

16/L

2011. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én például abban a varázslós sorozatában szeretem mint színésznőt, jól alakít. Azt tudom mondani, hogy ízlések és pofonok. :)

17/L.

2011. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

nem nem csak te.. vagyis nem nem útálom, de nem a kedvencem..


a varázslós sorozatot nem is néztem/nézem, valahogy ne fogott meg... a zenélével nincs bajom.. vagyis egy számát a Naurally-t azt "szeretem" de a "Year without rain" nem tetszik.... a Naturally ha megy a tv-ben akkor meghallgatom, zenelejátszómon egy fiú feldolgozásában van meg... de a klippet inkább nem nézem... valahogy nem szimpi...


.. meg kicsit "féltékeny " is voltam, hogy eggyütt van Justin Bieberrel, de már inkább "örülök" ... mert ha belegondolok én se szeretem ha nincs senkim..... már ha nem média felölöli kapcsolat... de annyira nem is érdekel...

2011. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
felőli*
2011. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
7%

"csúnya olyan egér feje van hogy az nem igaz."

Te szebb vagy? kíváncsi lennék..

Nekem se a kedvencem de valamiért mégis csak híres lett.. Ez azt jelenti, hogy elég sokan szeretik. Amúgy meg ha jól tudom nem Justin miatt lett híres. nem lepne meg ha te is JBfan lennél aki féltékeny Selenára...

Én a számait szeretem és színészkedni sem olyan könnyű ám mint ahogy hiszed főleg tudni, hogy több millió ember fogja majd látni és biztos lesznek olyanok ,mint te akiknek nem tetszik. Ezzel nincs is baj csak szerintem nem kellene ennyire leszólni meg szánalmasnak nevezni..;)

2011. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Én ugyan nem utálom, de nem is a kedvencem. Tök semleges. Ugyanolyan tucat sablongyártmány tinisztár, mint a többi. Ezek minde egyformák, épp ezért unalmasak is.

Selena mondjuk szerintem szép (bár tény, hogy mindenkin dob a smink, a retusálás és az előnyös fénybeállítás), de tény, hogy nincs tehetsége sem a színészkedéshez, sem az énekléshez (utóbbihoz pláne).

És a Selena-JB páros is egy érdekkapcsolat, ahogy már többen is mondták. Így akarnak nagyobb hírnévre szert tenni mindketten. Mondjuk nekem tök mindegy, mert JB-t kifejezetten utálom, de azért megjegyeztem a véleményemet.

Szebb jövőt!

2011. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
5%

kedves kérdező! A válasz egyszerű. A belieberek nem tudják elfogani, hogy kis kedvencük sajnos foglalt. Nem mintha abban a hitben áltatnák magukat, hogy valaha is megkapják biebert, de reménykedvi szeretnek. Mivel a csaj vele jár, ezért a rajongókat ragályos féltékenység-roham fogja el. pont.


ps. javíts a helyesírásodon, és ajánlanám a vesszőhasználatot is.

2011. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 rebi 000 válasza:
21%
en is utalom selena gomezt egyszeruen utalom olyan ronda es ellopta justint utalom en csk demit szeretem
2011. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 rebi 000 válasza:
0%
nem tudom hogy hogy lehet szeretni en utalom nm szep es ez a justinos ugy is ..............ja selena selena az agyamra mesz
2011. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
70%
Jesszusom! Ellopta Justint?? Ugyan, kitől? A féltékeny és idegbeteg fanoktól? Kapj az agyadhoz, édesem. Justin szingli volt, így Selena nem "lopta el" őt.
2011. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!