Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy feltörték a Thevr csatornáit?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 20. 17:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Nem szeretem/nem követem a VR-os srácok munkásságát, így engem nem érintett, ettől függetlenül úgy gondolom, hogy a kezét kéne eltörni annak, aki más csatornájában (és ezzel együtt a pénztárcájában) turkál.
2022. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
8%
Tojok rá. Ingyenélők.
2022. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%

Mivel nem nagyon nézem thevr skacokat,de ettől véleményem aki ilyet csinál,adni kélne nagy büdös pofont.

De amúyg az ilyenek kikötetném a wifit.

2022. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, hogy ki ő.
2022. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
72%

AZ, hogy most megint híreztek róluk és növelték a népszerűségüket. SImán azt gondolom, hogy ezek ilyen műbalhék, meg vannak rendezve.


Köztudott, hogy már egy ideje csökken a nézettségük, és most rengeteg dolgot bevetnek a számaik növelésére.


A twitches replayeiket is fizetőssé tették csak úgy a semmiből.

2022. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
89%

100%, hogy többlépcsős azonosítást használnak amióta ez lehetséges és nem hinném, hogy 123456 szintű a password a fiókjaikhoz.

Azokét tudják ellopni, akik valamilyen kitalálható jelszót használnak és nincs többlépcsős azonosításuk.


Az átnevezés is furcsa, miért pont SpaceX-re írta volna át a tolvaj?

Hacsak nekik nem volt jobb ötletük.

Előfordulnak csatorna lopások, ezekben az esetekben a tolvaj törli a csatorna videóit és a saját reklám tartalmait kezdi el terjeszteni.

De nekik minden visszaállt nagyon gyorsan.


Gyorsan "visszakapták". Még a náluk jóval nagyobb külföldi csatornák esetén is heteket ül az ügyön a Youtube ha gond akad.


Ezek miatt holtbiztos, hogy vagy megjátszották, vagy megjátszották. A legszebb az egészben, hogy rá lehet fogni, hogy ez csak egy konteó.

2022. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

6

Némi gondolkodás hagy a írásod.

Mivel emlékeszünk Molnár kikire aki letöltött vírusos csalást a csgo-hoz,és úgy törte fel a csatiját.

Magyarán mondva behatol a gépébe,és gmailen keresztül irányította.

2022. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%

7: Ez ellen van a többlépcsős azonosítás. Ahhoz több eszközre is be kell törnie a tolvajnak, hogy ellopja, normális biztonsági beállítások mellett. Ehhez kevés egy vírusos fájl, ami csak a számítógépen indítanak el.

Azt még nem is említettem, hogy alap, hogy lennie kell egy normális vírusirtónak is a számítógépeken, ami szerintem biztos, hogy van a VR-osok gépein is.

Hiába van aktív bejelentkezés a számítógépen amit a vírus "lát" (vagy a vírus írója, RD-n keresztül belépve), ha többlépcsős azonosítás mellett minden lényeges változtatáskor kér egy újabb azonosítást másik eszközről is.

A Molnár Kiki biztosan nem többlépcsős azonosítást használt.

Turi Tamásnak is mostanában lopták el a csatornáját, azonnal indított rajta a tolvaj egy reklámkampányt. Turi Tamásból kinézném pedig, hogy jó biztonsági beállításokat használt, de ezek szerint mégsem.

2022. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nézzem őket de attól még sajnálom. Egyébként nem rég bannolták őket twitchről asszem de visszakapták a twitch csatornájukat
2022. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Ketlepcsos azonositas ide vagy oda, egy sessiont lehet hijackelni. Naluk is valoszinuleg ez tortent.


[link]

2022. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!