Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a Szabó Péter egyáltalán...

Ez a Szabó Péter egyáltalán érzi magán vajon, hogy egy igazi profi-proli?

Figyelt kérdés
És ezzel szóba állt Tony Robbins, úristen, mi folyik itt Gyöngyösön???
2022. jún. 24. 05:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Az egyszer biztos, hogy én egyszer hallgattam egy előadását,

de tutira mondom, én ha meglátom lecsavarom, mert ez gerinctelen ember.

2022. jún. 24. 05:50
 2/21 anonim ***** válasza:
17%

Vagy te olyan sikeres, mint ő? Esetleg jobb is vagy tőle?


Vagy csak az irigység beszél belőled? Ha nem vagy rá irigy, akkor miért foglalkozol vele? Miért vagy frusztrált és idegbeteg tőle?

2022. jún. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Tony Robbins is ugyanolyan csaló, mint ő, szóval nem csodálom, hogy szóba állt vele.
2022. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Hiába szavaztok le. #3 Neked mindenki csaló, aki tőled jobb? Pl. Dr. Máté Gáborról is azt állítod hogy csaló, hisz ő is szóba állt Szabó Péterrel és sikeresebb, mint te.
2022. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#4


Igen, Tony Robbins csaló. Olvastam 3 könyvét, ez alapján azt állítom, hogy csaló. Szabó Péter is csaló, mert ugyanazokat mondatja kb. mint Robbins. Sőt, az összes motivációs guru ugyanazokat mondja (azt nem állítom, hogy nincsenek jó gondolataik), de ettől függetlenül csaló.


A siker sokkal összetettebb dolog annál, mint ahogyan ezek a csalók mondják. Befolyásolja a környezet, ahová az ember születik, az IQ, az életkor, a jellem, a szerencse, stb.


És persze attól is függ, hogy ki mennyire tud/akar az emberek szemébe hazudni. A motivációs guruk és a vallási vezetők abból gazdagodnak meg, hogyan a szerencsétlen, nyomorult, önbizalomhiányos népet elhitetik. Szabó Péter vagy Tony Robbins sikere nem lep meg, hiszen a keresztény sztárpédikátorok Benni Hinn vagy Kenneth Copelan is dollármilliárdokat harácsoltak össze.


Amikor tehát hozzá hasonlítani, akkor azt kérdezed, hogy akarok-e sikeres lenni olyan áron, mint ő.


Üdv.

2022. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
* hozzá hasonlítasz
2022. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

#5

Én nem hasonlítottalak hozzá, csupán megkérdeztem, hogy számodra mindenki csaló-e, aki jobb, mint te?! Mondatértelmezés! Kritizálni azt tudsz, de egy egyszerű kérdést megérteni már sajnos képtelen vagy.

Csak a sikertelen emberek kritizálják a tőlük sikeresebb embereket.

2022. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

#7


Az a baj, hogy a kérdésed abban a formában esztelenség, tehát kezdenem kellett vele valamit, hogy vállalható legyen. Nem is gondoltam volna, hogy szó szerinti érted.


De ha igén, akkor látszik rajtad, hogy Szabó Péter tanítványa vagy, ha tényleg komolyan gondoltad, hogy "Csak a sikertelen emberek kritizálják a tőlük sikeresebb embereket". Itt van az eredménye annak, hogyan mi történik azzal, ha valaki egy motivációs guru befolyása alá kerül. Azt már meg sem kérdezem, hogy mi számodra a siker, mert gondolom hasonló, szabópéteres választ kapnék.

2022. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

#8

"Az a baj, hogy a kérdésed abban a formában esztelenség,"

Micsoda? Egy egyszerű általános kérdés? Miért kell mindent túlkombinálni? :O

A saját életedet is ennyire túlspilázod? Ezért vagy sikertelen és szerencsétlen, hogy csak annyi telik tőled, hogy itt név nélkül savazod a tőled sikeresebb embereket, akik több mindent letettek az asztalra, mint te?

2022. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#9


Az én családomban több vállalkozás is volt, nagyapámnak nem volt szüksége ilyen Szabó Péter féle csalókra, ahhoz hogy milliomossá váljon, anélkül is három kocsija volt. Sőt, a családfámat visszavezetve a régi időkig - anyai ágon - ott is tekintélyes embereket találok, akik nemesek voltak, a dédnagyapám vitézi rangot kapott. Ezt csak azért mondom el neked, mert mint egy nemesi család leszármazottjaként valószínűleg nagyobb rálátásom van a sikerre, mint annak, aki átlag emberként Szabó Péter előadásokra jár.


Teljesen csőlátású gondolkodás az, hogy Szabó Pétert csak az kritizálja, aki nem sikeres, ne dőlj be ennek a hazugságnak. Ezt csak azért találta ki, hogy elterelje magáról a figyelmet.


Én inkább élnék középosztálybeliként, minthogy olyan csaló legyek, mint ő, aki emberek szemébe hazudik az előadásokon. Ha az jelentené a sikert, mint ami Szabó Péter, akkor NEM, nem akarok sikeres lenni.


A siker azonban szerencsére nem egyelő Szabó Péterrel. Számomra inkább David Attenbourugh a sikeres, mert tanult ember, aki az emberiség szemét fontos dolgokra irányítja. Én inkább olyan szeretnék lenni, mint ő.

2022. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!