Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Varga Irén ismét szerepelt az...

Varga Irén ismét szerepelt az X-Faktor nevű műsorban. Lehet már tudni hogy továbbjutott-e?

Figyelt kérdés
Irén hivatalos oldalán spoilerezték a hírt, ahol lehet látni hogy egy piros ruhában áll az X-Faktor színpadán. Hosszú hajjal van, tehát látszik hogy mostani fotó, nem úgy néz ki rajta, mint az első próbálkozásánál. Azt lehet már tudni, hogy továbbjutott-e? Engem nagyon érdekelne, hogy legalább a székes feladatig eljutott-e. Nem tervem nézni idén az X-Faktort, de Irén miatt megérné, mert hatalmas rajongója vagyok!

2022. jún. 30. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Hát akkor nézd.
2022. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem Irén már most többet elért, mint akár a zsűri tagok összesítve. Neki vannak 5-6 milliós megtekintései youtube-on, míg a zsűriről max a telexen szocializálódott budapesti iq-huszárok hallottak.

Nem értem, hogy miért jelentkezik egy ilyen önfelszopó, trash műsorba. Nincs rászorulva.

2022. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A 2. váloszadót hiába pontoztátok le, szerintem igaza van. Puskás Petit pl soha nem hallottam énekelni, Gáspár Lacit egyszer a tavalyi évad végén de azt a 4 sort is elrontotta, ByeAlex elvileg népszerű, de csak mert divatos a stílus manapság amit képvisel és leginkább nála sokkal nevesebb előadókkal (pl Hiro) szerez nézettséget, az új nőről pedig aki zsűrizni fog senki nem tudja kicsoda. Irén mindüknél nagyobb sikereket ért el amíg aktív volt a tavalyi évben, és pár hónap leforgása alatt robbant be a köztudatba, azt hozzá kell tenni.

A kérdés már nem mérvadó, azóta találtam választ, Irént valószínűleg az RTL fizette le a fellépésért, hogy vele népszerűsítsék a műsort. Szerintem önmagától nem jelentkezett volna újra, oda ahol már egyszer megalázták. Akit érdekel: csak a válogatón fogjuk látni, nem jut tovább (indokul azt hozzák fel, hogy már ő így is sztár).

A műsor pedig tényleg igazi trash, tavaly pl egy szavaló 16 éves srác nyert aki már rég el van felejtve. Az emberek csak azért szavaztak rá, mert "trendi" volt. Az igazi jó énekesek (mint pl Irén) már az előválogatón kihullanak, az RTL maga dönti el kiből kell sztárt csinálni, rég nem a tehetségről szól a műsor. :) Egyébként csak Irén miatt néztem volna az élőket, így nem fogom csak a válogatókat, mert azok legalább szórakoztatóak. (Főleg mert a "profi - hozzáértő zsűri" jobban leégeti magát, mint a versenyzők.)

2022. júl. 1. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

"A kérdés már nem mérvadó, azóta találtam választ, Irént valószínűleg az RTL fizette le a fellépésért, hogy vele népszerűsítsék a műsort."

🤣🤣🤣


"Egyébként csak Irén miatt néztem volna az élőket, így nem fogom csak a válogatókat, mert azok legalább szórakoztatóak"

Nem zavar, hogy Irénke-féle lefizetettek vannak?

2022. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Irén nem azért robbant be a köztudatba, mert tehetséges, hanem a társadalomnak (sajnos) szüksége van valakire, akit gúnyolhatnak, akin lehet szórakozni.

Sajnos Irénke is ennek az áldozata. Az alacsony értelmi szintje miatt elhiszi, hogy tényleg jól énekel.

Ha a primitív embereknek nem erre lenne igényük, akkor már a "művésznő" is ment volna a süllyesztőbe.

2022. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!