Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Mata Ricsi csaja...

Szerintetek Mata Ricsi csaja miért szakított vele, mikor elmondta, hogy mégis szerepelni fog az X Faktor élő showban?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 12:04
 1/8 A kérdező kommentje:
a női lélek tényleg kifürkészhetetlen:D
2016. nov. 6. 13:23
 2/8 anonim válasza:
56%
Szerintem azèrt,mert ìgy nem fognak tudni talàlkozni,de az is lehet,hogy szimplàn nem szereti màr őt.
2016. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
15 évesen én is szakítottam volna a pasimmal, sőt most sem örülnék a dolognak, persze támogatnám, de a siker mindenkit megváltoztat.
2016. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem is volt neki "csaja", csak próbált kitalálni valami "vicces" történetet
2016. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
simán lehet
2016. nov. 8. 09:28
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Amit Ricsi elmondott ott az élőshowban, nekem 2 dolog jutott eszembe:

- tipikus buta tinikapcsolat az övék, egyik nap deszeretlek, a másik nap rá se nézek, egyik sem tudja, mit akar, aztán lehet, holnap mégis újra...

- az is lehet, hogy a csaj azt hitte, csak ugratja Ricsi, ha már egyszer nem került be első körben, azért nem szólt bele

2016. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%
Telibe leszarom.:D Nem tudom hogy kerültem ide, de szerintem simán kamuzott.
2016. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D
2016. nov. 20. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!