Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a lány? (Kérdésed túl...

Ki ez a lány? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 20. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Justinnak hívják ezt a "lányt". Szerelmes vagy belé? :D
2010. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves? kábé 12 évesnek tippellek.


Nyilván tudod, hogy ez itt Justin Bieber.

2010. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj de hülye vagy, ez nem lány! Justin Bieber, egy nyálas tiniénekes.

Bár szerintem ezzel te is tisztában vagy, csak azért írhattad ki a kérdést, hogy menőbbnek látsszál, mert "nem ismered fel Biebert".

De az is lehet, hogy csak egy tizenkét éves rajongó vagy, aki próbálja ezt leplezni.

Bár lehet, hogy olyan hülye vagy, hogy nem tudsz megkülömböztetni egy lányt egy fiútól.

Ui: én nem szeretem, de ez magánvélemény.

2010. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Justin Biebernek hívják és fiú xD 16éves... nagyon nyálas itt egy klipje : http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&ob=av2e valakinek bejön valakinek nem "nekem például nem xD"
2010. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem lány? Oúristen :D
2010. szept. 21. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig még a hangja is csajos xD hát még a kinézete... és tudjátok mi a szomorú? Hogy néhány kivétellel az összes tinilány megőrül érte -.-
2010. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hát ez k*rva nagy xDD köszi most jókedvre derítettél :D amúgy Justinka xD
2010. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!