Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy dolgozzátok fel, ha...

Hogy dolgozzátok fel, ha meghal egy híresség, akibe szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Főleg ha nem természetes halállal, hanem balesetben vagy önygilkosság által. Én képtelen vagyok túltenni magam ezen, pedig nem mostanában történt.

2022. júl. 19. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%

te nem voltál még szerelmes, ha azt hiszed szerelmes vagy egy hírességbe... max vonzódsz hozzá


nőj fel kislány

2022. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, sose halt még meg olyan celeb aki igazán bejött.
2022. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
És ha nemi erőszak miatt börtönbe kerül? Az még rosszabb mintha meghalt volna
2022. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
1es, 100x könnyebb beleszeretni egy tökéletes, sikeres, nagyon helyes ismert ferfibe, mint a hétköznapiakba, akik próbálkoznak
2022. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Juj, velem volt ilyen. :( Nagyon-nagyon oda voltam az illetőért, sajnos csak a halála után ismertem meg, de idővel talán ha nem is teljesen, de nagyjából sikerült túllépnem rajta.
2022. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó kettő válaszolónál gond van a toronyban.
2022. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Mert te szívesebben szeretsz bele az átlagos külsejű Zsoltiba aki odajön hozzad a dizsiben, mint egy tökéletes, álomvilágot kínáló, tehetséges, híres, gyönyörű elérhetetlen férfibe? Mesélj még
2022. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

#7 Tudja szösz, de én átlagos külsejű Zsoltikkal sem diszkóban ismerkedem.

Statisztikailag nagyon kicsi az esélye, hogy a tehetséges, híres, gyönyörű elérhetetlen férfi átlag lányt választ a világ másik végéről.

Közben meg lehet, hogy a külsőségeken túl egy gyökér.

És amíg utána ácsingózol, rendes bár átlagos srácokat szalasztasz el, mert összekeverted a rajongást a szerelemmel.


Lehet, hogy az elgondolás nem szerelmes, de legalább reális.

2022. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok átlagos lány sem külsőt, sem munkát tekintve. Pontosan illene hozzám egy ilyen fiú, ha lenne lehetőségem megismerni

Az átlagok meg nem illenek

De a vonzalom amúgy sem akarás kérdése

Ha egyszer a rabja vagy valakinek, aki azt sem tudja hogy létezel, nincs mit tenni

Átlag zsoltinak esélye sem lesz

2022. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

#9 Nem az átlag Zsoltikkal szúrsz ki.

Ugyan, mi akadályoz meg, ha annyira különleges vagy. Irány Hollywood.


Aztán majd meglátod, hogy mi a különbség, ha valaki csak a ragyogás és a pompa miatt vonzódik hozzád ismeretlenül, vagy egy súlycsoport vagytok, egyenlő hátérrel.

2022. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!