Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Inkább Magyar vagy Külföldi...

Inkább Magyar vagy Külföldi YouTubereket és Influencereket néztek és követtek?

Figyelt kérdés
Írjátok meg, miért!

2022. júl. 20. 11:37
A kérdező szavazást indított:
Magyarokat nézek és követek
Külföldieket nézek és követek
Vegyes
Nem érdekel
41 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Influencerek közül max elvétve követek néhány embert, de aktívan nem. Sem külföldit, sem magyart. Szimplán azért, mert nem találtam olyan csatornát, ami hosszabb távon tetszene és érdekelne.
2022. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézzek influencerekt max csak sima vidósokat
2022. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Private Sabina és Varga Irén milyennek számít? Mert Sabina Ausztriában, Irén pedig Dubaiban él. Ha külföldinek, akkor csak külföldieket követek.

A magyarokat egyáltalán nem ismerem. Ide szoktak kiírogatni mindenfélét, de életemben nem hallottam róluk.

2022. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyiket sem.Mert nem érdekelnek az olyan emberek akik feltünőségre vágynak,plusz ingyen kapják azért a pénzt hogy mutogatják magukat.Ez a fajta pénzkereset nekem kb. olyan,mint amikor a segélyből élnek a cigányok.
2022. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Néhány magyar kivétellel jobbára külföldieket nézek. Magyarok közt kevesebb olyat tudok, akinek a videói nekem bejönnek. Magyarósi Csaba, Unlimited, Lássa neurológus, Retroshock, Zsíros Róbert László, Pamkutya.

Külföldit elég sokat nézek, változó, hogy mikor kit meddig és miért.

2022. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Inkább magyarokat szoktam nézni, bár mostanság nem olyan sűrűn. Maris a kedvencem, imádom őt <3
2022. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Külföldieket, mert magyarul nem léteznek színvonalas tech videók sajnos.
2022. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
63%
Leszarom az influencereket meg a vloggereket engem az ilyen videók untatnak
2022. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

FaceTeam Vlogs, Riders és egyéb bicós videók, Szepesi Tibi.

Nasz Dani, Nagy Dani, Kovács Ramóna. Nekem az ő videóik jönnek be, ezeket szeretem nézni.

2022. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
91%
A legelején mégcsak magyarokat néztem, mint például Unfield,Szalay Isti,FollowAnna... Idővel lemorzsolódtam egy jó pár csatornáról,aztán találtam újakat, meg elkezdtem külföldi youtubereket is nézni. Ott ugyanez történt hogy már nem nézem vagy csak nagyon ritkán rákukkantok hogy mizu. Pillanatnyilag TheVr, Zsozeatya, Radics Peti,Markiplier, ami pörög nálam.
2022. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!