Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Whisperton coming outolt....

Whisperton coming outolt. Csecse Attila a következő?

Figyelt kérdés

Gondolom senki nem lepődött meg, max azon, hogy kimondta, mert eddig ha kérdezték is, kitért a válaszadás elől, de közben nagyon mutatta, hogy lányos. Örülök, hogy csinált egy ilyen videót és más témát is belevitt, amiről szerintem nagyon fontos beszélni.


Csecse Attila viszont még mindig azon a szinten van, hogy tagadja. Nem csak simán nem beszél róla, hanem konkrétan letagadja a melegségét és a párját is. Marisnak hála mindenki tudja, hogy Bence és Attila egy pár, de ő még mindig kivágja a videókból, a csoport képeken a lehető legmesszebb áll tőle, kérdezték Bencével megy e nyaralni és azt mondta, nem (pedig igen). Azt az üzenetet közvetíti, hogy ciki melegnek lenni, ne fogadd el magad, azt is le kell sz.rni, hogy ez a párodnak hogy esik. Mert biztos, hogy rosszul, ő nyíltan meleg, kint van neki, mikor jöttek össze, posztol vele (persze nem romantikus képeket, mert akkor szegény Ati titkára rájönnek).


Nem azt mondom, hogy coming out videónak kéne jönnie, de ideje felvállalni és nem bújkálni meg tagadni, főleg, hogy elvileg szeret valakit, de mindent megtesz, hogy elhitesse a követőivel, hogy ő csak egy haverja.


"Mi közöd hozzá?" Semmi, de feltehetek egy kérdést egy közszereplőről.


2022. júl. 27. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Belőled lesz majd a leskelődő nyanya/tata a szomszédból, aki mindenki dolgába beleüti az orrát.

Szerintem ne találj ki fantázia hatásokat vagy érzéseket emberekről, akiket nem ismersz.

Semmi közöd hozzá, hogy ki mikor akar coming outolni, ha egyáltalán akar.

2022. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Utolsó mondatom...
2022. júl. 27. 12:08
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Eltaláltad, hogy mi a válasz a kérdésedre. Next.
2022. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon fontos lenne influencereknek beszélni arról, hogyan fogadták el önmaguk és nem azt kéne közvetítenie, hogy gáz melegnek lenni.


Biztos fél a srác hogy a 10 éves követői akik szerelmesek belé majd kikövetik :(

2022. júl. 27. 12:17
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem viszont nem. Aki valakit a szexualitása miatt követ be vagy ki, azzal eleve valami gond van.

Attila csatornájának a lényege nem a magánélete. Először könyvekről készített videókat, most meg trendi hülyeségeket csinál. Ha valaki Attilát követi, mert szaftos magánéleti drámát akar, akkor az szerintem rossz csatornát követ.

Meg kell érteni, hogy nem minden videós a magánéletéről csinál tartalmat, hanem csak egy hobbiról vagy a munkájáról.

A 20 millió zsákbamacska nyitó videó közé egyáltalán nem illik be hirtelen egy magánéleti videó. Mert nem erről szól a csatornája.

2022. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezt értem, csak miért tagadja, hogy meleg? :( Elég lenne annyi, hogyha kérdezik tőle liveban, hogy Bencével megy e nyaralni (megtörtént eset) akkor annyit kéne tennie, hogy nem azt mondja, hogy nem, mert ez hazugság, hanem azt, hogy igen.
2022. júl. 27. 13:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy igen, akkor máris túl sokat kiadott a magánéletéről. Inkább azt mondja, hogy nem, így valaki veszi a lapot, hogy ezzel a kérdéssel már átléptél egy határt és erről ne kérdezgessél, valaki nem.
2022. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy "Marisnak hála mindeki tudja"?
2022. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Úgy, hogy nála sokszor megjelenik, először a korizós vlogmasben, kimondta a nevét, így könnyű megtalálni. Aztán egyre több vlogban meg képen szerepel, Barbinál is már. Azt meg senki nem hiszi el, hogy csak egy haver, gyorsan össze lehet rakni, hogy amikor Klaudia, Maris, Barbi, Levi (Barbi pasija), Attila meg Bence van, akkor az bizony egy páros találka.
2022. júl. 27. 21:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem titok, csak nincs reklámozva.
2022. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!