Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby szerintetek fogja...

Herby szerintetek fogja fizetni a KATA adót?

Figyelt kérdés
Ki tudja-e termelni a plusz költséget vagy elfog tűnni?

2022. aug. 6. 16:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
A NAV pont hogy nem ültet le senkit inkább a törvényes irányba terelik. Ezt ők maguk nyilatkozták. Ha másra nem jó a KATA adózás, alibinek biztosan. Csak akkor szállnak rá hogyha semmi adót nem fizet. Mert különben a bankszámláját sem ellenőrzik.
2022. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

11

Visszaeső adócsalókat leültetnek Hörpikét meg kétszer is komolyan megbüntették ha az anyja pasija nem fizeti ki már most is ülne.

2022. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Volt róla tagsági vidiben szó, hogy most Kata helyett máshogy fog adózni, és nem emeli meg sokkal ezt. Eddig 50et.fizetett most kb 70 lesz.
2022. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

13

Csak nincs olyan vállalkozási forma ahol fixen70-et kéne fizetni. Szerintem megint csalni fogja az adót csak nem akarja hogy felnyomják a nézői mint legutóbb. Bár ez elkerülhetetlen.

2022. aug. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Legutóbb azt mondta fixen 70 rugó lesz neki!
2022. aug. 27. 09:11
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15

Hazudott

2022. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Láttad ezt a videó? Szidja az anyjáékat... remélem lementitek a videót. Továbbá a tegnapi lájvot is, kifakadt magából, az összes lányt elmondta kurvának.. kb


[link]

2022. aug. 27. 10:11
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez olyan, mint a régi botrány videója mikor ott is mindenkit szid, hogy ő nála mindenki volt és őt nem hívja senki meg mindenkinek segít neki meg soha senki. Pont az anyjáékat nem kellene szidnia, mert ők aztán tényleg mindent megadnak neki. Ház, több tízezres vásárlás stb. De a nézők is mindig küldenek mindent neki, úgyhogy ennyi. Az meg, hogy Hopera nem vigyázz helyette senki..hát basszus mindig mindenhova vinni akarja, mert nélküle nem is tud meglenni. Annó Kingával is a kutya miatt ment szét. Egyébként itt melyik Barbiról van szó? Ez az a kis fiatal lány akivel egyszer liveolt Dia után még Döbröntén?
2022. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a mostani beteg vagyok, meghalok dolgot.

Annyi sz.rt össze eszik, vodkát iszik víz helyett nem csoda ha beteg. Hajnalban fürdik, mikor hideg van már nyitott ablaknál stb.. még ő van felháborodva?

Szerintem ez csak mert a Vica kidobta hiszti.

2022. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a mindenkinek segítek, de nekem soha senki így már jó lenne végre nevű betegség.
2022. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!