Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kozso minden fellépését már...

Kozso minden fellépését már csak Playbackra vállalja el immár 10 éve?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 12:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Mr. tátika
2022. aug. 7. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy kijelentő mondat, kérdőjellel a végén. Állító eldöntendő kérdésre igencsak nehéz bármit is érdemben válaszolni.
2022. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

#2, én értem a kérdést, úgy látszik, te nem vagy anyanyelvi.

Kozsó csak playbackel már tíz éve?

2022. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ufo együttes:

Olyan pletyka keringett a magyar médiában, hogy az együttes csak playbackel. Ezt a pletykát az együttes frontembere Dr. Love igazolta azzal, hogy a Z+ televíziós csatornán nyíltan bevallotta, hogy az együttes lánytagjai nem énekeltek az eddig felvett lemezeken, helyettük Keresztes Ildikó, Kozma Orsi, Fehér Adrienn, Czerovszky Henriett énekesnőkkel vették fel a különböző dalokat. Elnézést kértek a közönségtől, a rajongóktól

2022. aug. 7. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Múltkor találtam egy nagyon régi talán '94-es interjút vele (Kozsóval). Ott face to face megmondta, hogy nem fizetik ki az élő bulikat és nincs is lehetőség rá olyan helyeken, ahova őket hívják (még bőven az Ámokfutók időszak volt ez, Tissy és JeeJee-vel), ezért megy a playback és ha van lehetőség akkor a rap részeket live-ba tolják.
2023. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!