Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Nerdhub Vendel...

Mit gondoltok Nerdhub Vendel újabb botrányáról?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 17:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
65%
Akárhonnan nézem ő egy pedofil tök mindegy hogy az elbszott magyar törvénybe mi van le írva vagy ki kezdeményezett. Ha lett volna agya akkor minimum azért nem ment volna bele mert tudta ha leakelődik akkor majd cancelelni fogják. Egy gyerekről beszélünk. Komolyan azt fontolgatjuk hogy vajon helyes vagy helytelen amit tett? Nem egyértelmű?
2022. aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

#22.


A pedofília szexuálpszichológiai definíciója még a törvényeknél is alacsonyabbra teszi az alsókorhatárt…


Lényegében pszichológiailag és “klinikailag” akkor beszélhetünk pedofíliáról, ha az illető olyan gyerekekre izgul fel szexuálisan aki még nem rendelkezik másodlagos nemi jellegel…


Egy 11-12 éves már rendelkezik/rendelkezhet. És nem véletlenül 14 éves kor a beleegyezési korhatár (mert abban a korban sok lány már teljesen nő testileg).


Ha valaki a beleegyezési korhatár alatt szexel egy gyerekkel azzal elsődlegesen nem az a probléma, hogy mire izgul, hanem az hogy semmibe veszi (vagy nem fogja fel), hogy ha esetleg gyermek testileg valamennyire érett is (vannak másodlagos nemi jellegei), még szellemileg egy éretlen gyerek, akit ilyesmi mindenképpen traumatizál.

2022. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem se a törvény a lényeg, hogy ezért börtön jár vagy sem. Az hogy egy 25 éves egy 13 éves kislány társaságát egyáltalán keresi már elítélendő szerintem. Ez beteges. A videón meg látszik, hogy be vannak tépve. Hogy füvezhetsz egy kislánnyal? Hol kell félresiklani az életednek ehhez? A kislány meg még a pupiláját nézegeti a videóban...
2022. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 WidowmakerButt ***** válasza:
60%

Annyira szomorú, hogy minden egyes válasz, amiben csak egy kicsit is látszódik, hogy a válaszadó nem támogatja Vendelt, azonnal kapja a leértékelést. Ugyanaz van mint a Nabu-s ügynél, csak hát Nabunak nyilván nincs annyi nézője, feliratkozója mint Vendelnek.


Mind a kettő youtubeos főleg kiskorú nézőkkel rendelkezik, akik nagyon nem értik a helyzet súlyosságát, sőt sajnos vannak felnőttek is akik tovább támogatják Vendelt a dolgok ellenére



Sokan védik vendelt, de kérdezem én.... miért? Annyi bizonyíték került már ki, és az elkövetkezendő hónapokban csak egyre több lesz, de ezek ellenére is lesznek emberek akik továbbra is szeretni fogják. Ezért utálom, ha már a 15 év alattiaknak megengedik a hasonló influenszerek követését.


Kérlek titeket, aki még próbálja védeni Vendelt és van legalább 15 éves, tehát viszonylag érett, hogy értse a dolgok súlyosságát, de annak ellenére mégis támogatja ezt a pedofilt, kérlek szépen, gondold újra az egészet, használd a kis agyacskádat, és legyél már annyira érett, hogy nem támogatod a bűnös embereket

2022. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
52%
És leértékelik a 26-ost. :D támogatjátok a pedofiliát, kedves leértékelők?
2022. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 WidowmakerButt ***** válasza:
53%

Őszintén, nem számítottam másra. Mint azt említettem, kiskorú nézői vannak, akiknek fogalma sincs ezekről a dolgokról, csak azt tudják, hogy meg kell védeni a kedvenc videósukat, mert sajnos a szüleik nem tanították meg nekik, hogy ész nélkül követni egy idegent nem épp a legjobb ötlet.


Valójában engem nem zavar, hogy lepontoztak, egészségükre! Csak reménykedek, hogy előbb-utóbb elérik azt a kort, amikor már képesek felfogni ezt az egészet

2022. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsések a vidisek hogy őket védik a 12 éves kis izék
2022. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
51%

Nem védek senkit és 24 éves vagyok… Nem is nézem ezt a Vendel gyereket.


Csupán objektív próbálok lenni és nem pedofíliát kiállítani ott, ahol valószínűleg nincs.

2022. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 WidowmakerButt ***** válasza:
50%
Igen, mert egy videó, ahol egy 14 évessel smárol, biztos hogy nem elég bizonyíték. Ha nem lenne a videó, akkor azt mondom hogy igazatok van, de még akkor is furcsa lenne, hogy egy 26 éves ember tizenéves lányok társaságát keresi
2022. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
23%

Mi köze van a pedofíliának ehhez? Értelmezzétek mit jelent a kifejezés.

14 évessel felső korhatár nélkül baszhat bárki, ha beleegyezéssel történik.

2022. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!