Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Nerdhub Vendel...

Mit gondoltok Nerdhub Vendel újabb botrányáról?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 17:03
1 2 3 4 5
 31/43 WidowmakerButt ***** válasza:
70%

[link]


Akármi is volt, ugyanúgy hírnévvel való visszaélés, manipuláció. Nem hinném, hogy egy ilyen ember megérdemelné, hogy ennyien védjék

2022. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 WidowmakerButt ***** válasza:
46%
Arról nem is beszélve, hogy ez egyelőre csak két eset amiről tudunk, abba nem gondoltatok bele, hogy lehet ennél több is? Esetleg fiatalabb lányokkal? Komolyan nem értem, hogy mégis miért véditek ezt az embert, tán nem hallottátok milyen undorító hangüzeneteket küldött a 17 éves lánynak? Ébredjetek már fel könyörgöm
2022. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Itt a csaj:


[link]


[link]


Én is elhinném róla, hogy 18 feletti, de 14 felett legális vele a szex, szóval maximum erkölcsi szempontból kérdéses a dolog, jogi szempontból nem…


24 évesen amúgy miért ne szexelhetne vagy járhatna valaki mondjuk egy 17 éves csajjal?


7 év korkülönbség az nem sok, nem még ebben a korban sem.


Ismerek olyat, akinek az apja és az anyja között ennyi van (sőt, asszem’ 8 év) és az apa a fiatalabb…

2022. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 WidowmakerButt ***** válasza:
59%
Azért van különbség a 17 éves és a 14 éves között, ha már egy huszonéves jár velük. Nem akarom elhinni, hogy bárki is normálisnak találná a kapcsolatot egy 14 éves és egy 26 éves srác között, az oké, hogy jogilag elfogadott lenne, ha beleegyezett a kiscsaj, de attól még ugyanúgy creepy és undorító. Rengeteg lány van 20 felett, miért olyan nehéz közülük választani? Talán melt túl kicsi a pöcök és a legtöbb sírva-röhögve rohan el, amint meglátja? Megmagyarázná, hogy miért mozdul a fiatalabbakra, hiszen őket még be lehet hálózni a népszerűsséggel, szinte összepisálják magukat
2022. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
51%

Szerintük normális egy 13 es fél éves lánnyal smarolni 26 evesen


Mert ilyen beteg faszok xdxd

2022. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a Vendelt, de 2 perc Google keresés után az az első benyomásom, hogy ez egy lúzer nyomi.


Egy csók pedig nem pedofília, erről van videó, másról nincs.


Azt pedig itt senki nem tudja, hogy mi történt valójában.


Találgatni, tippelni lehet, szóval szerintem nem rakta meg a kiscsajt mert még ahhoz is nyomi.


De amúgy miért ilyen felkapott ez a srác? Redditen is már vagy 4 kérdést láttam a témában, Twitter is feldobta, még itt a gyk is...

2022. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 WidowmakerButt ***** válasza:
59%

Igen, mert vendel azzal a két centis pöcökkel biztos mindenkit jól szétkúr

Nevetséges hogy már így próbáljátok védeni őt

2022. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
38as vagyok, én nem védem.
2022. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
49%
A csavo egyertelmuen pedo. Ki kell vizsgaltatni az ugyet a rendorseggel!
2022. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 WidowmakerButt ***** válasza:
56%

Nagyon szomorú, hogy a sok bizonyíték ellenére mindenki képes a pártját fogni, szimplán azért mert nem akarják, hogy a kedvenc youtuberük eltűnjön. Mannin legújabb videójában kiderültek újabb dolgok, főleg Vendel hazugságairól.


Szerintem várjatok még egy pár évet, mielőtt beleszólnátok ebbe az egészbe, ha nem értitek a helyzet súlyosságát és csak azt látjátok, hogy ő egy híres ember, akkor inkább maradjatok csendben.

2022. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!