Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah még hova alázza...

Azahriah még hova alázza Lunát? Szerintetek mi lesz a következő? Esetleg nyilvánosan megruházza?

Figyelt kérdés

Most ugyebár Luna megbocsátott Azahriahnak, újra együtt vannak és egy csomó koncerten is ott van Luna.

Most a saját hivatalos TikTok oldalán is megerősítette, hogy együtt vannak.


Az egy dolog, hogy a megcsalást megbocsátotta Azinak Luna, Azi pedig ezt hagyta (talán nem kellett volna, hiszen ezzel Luna magát alázza ország világ előtt).


De most jön a lényeg! Azi újabban Zámbó Jimmy egy jó asszony mindent megbocsát című, nagyon sötét időket idéző dalát szokta énekelni, azokon a koncerteken is amiket ott van Luna… Illetve a Budapest parkos koncerten el kezdte üvölteni, hogyha iszik, akkor a 10/2 pontos gádzsikat is megb@ssza… Közben ott volt a helyszínen Luna.


Nem durva ez? Mi lesz a következő, vajon hogy fogja legközelebb megalázni? Remélem a fizikai bántalmazásig nem fog elmenni.


Amúgy olvastam egy ilyen kommentet, amivel teljesen egyet is értek, csak hogy Lunát se mentsem fel teljesen a tettei felől:


“Úgy látszik az a típusú nő ez a Luna, aki inkább lesz a császár ágyasa, mintsem egy jobbágy hitvese…


Sajnos a tartása egyenlő a nullával, de Ati is megér egy misét, aki azok után hogy ország világ előtt megalázta ezt a nőt, még azt is hagyja hogy ezt még magával is megtegye.


Fun fact: A Reddit a videó előtt is tele volt azzal, hogy Azika qurja a lánykákat a koncik után. Csak azokról az esetekről nem készült videó… Először én is kételkedtem ezen posztok hitelességében, aztán jött a videó ami azért elég jól alátámasztja ezeket a pletykákat. Persze Attila csak azt az esetet vállalja fel, amiről van bizonyíték. Gerinces.


Szóval nem egy csajjal csalta meg Lunát, de ezt szerintem Ő is tudja.


Ezért írom, hogy inkább a császár ágyasa, mintsem egy jobbágy hitvese…”



2022. aug. 26. 16:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Luna múltkor pont kirakott egy tiktok videót, amit rögtön törölt is persze a kommentek miatt, amibe azt írta, hogy "másokat azért utálnak mert lopnak, hazudnak stb, engem azért, mert adtam egy második esélyt". Ebből teljes lerí, hogy mennyjre butácska, és nem látja át a helyzetét.


Az egész sztori amit Attila is elmondott, hú jaa hátramentünk a backstagbe, levarrtak meg minden, aztán dolgok hehe, ebből egyértelmű, hogy ez már bevett procedúra volt, rendszeresen mentek hozzá a lányok.

2022. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!