Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a magyarokat sokkal jobban érdeklik a noname, semmirekellő, léhűtő celebek, mint az igazi sztárok?

Figyelt kérdés

Elég megnézni mi van ebben a kategóriában, kikről írnak ki napi 200 kérdést. Mindegyik egy kvázi senki, maximum botrányokról híres futottak még celeb, mégis állandóan ezeken csámcsognak, mikor a ténylegesen híres, sztár emberek meg mintha már senkit se érdekelnének. A bulvárhírekben ugyanez van arányaiban, egy világsztárról szóló hírre jut 50 instagram sztárocskáról, youtuberről meg VV-celebről szóló "hír".

Ezek a pojáca kreált celebek miért érdekelnek ennyivel több embert mint azok akik tényleg híresek és tettek is valamit az asztalra (pl. híres színészek, zenészek, sportolók)?



2022. aug. 27. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha sztárokról írsz ki kérdést, akkor troll vagy.

Pedig régen azt jelentette rajongani, hogy minden apróságot tudtunk róluk, pl. mi a kedvenc ételük, mi a horoszkópjuk, meg ilyesmik. Most ha kiírunk egy ilyet, akkor trollok vagyunk valami elmebajos szerint.

Egy trollozást sem láttam ott, amikor valakit egy kérdésben mocskoltak. Megnézed csak az első oldalt és tele van már maga kérdés is mocskolódással és ezek szerint akkor ez számít normális kérdésnek. Csak azok a toleráltak, akik ilyen insta meg tiktok idiótákról kérdeznek, akikről csak az hallott, akinek van szociális médiája.

Most kíváncsiságból megint ránéztem az első oldalra és Bob Marleyn kívül egyikről se tudom, hogy ki a franc(?).

2022. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, pont azért érdekel ez a kérdéskör, mert én is csak Marleyt ismerem az első 30 kérdésalany közül, a többiről nem is hallottam, csak itt a GyK-n van teletrollkodva velük mindennap a kategória. Ezért érdekel hogy mi az oka annak hogy egyeseket komolyan érdekelnek ilyen huszadrangú senkik, vagy esetleg valaki trollkodás, spam, vagy önreklám céljából nyomatja őket.
2022. aug. 27. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kétosztályosoknak kell, azok sztárolják ezeket a senkiket, mint GwM, vagy Kulcsár Edina stb. A mocskosszájú rapperek is a sztárok...
2022. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Idősebb korosztály lehettek, mint akik a mostani, kortárs énekesekről kérdeznek.
2022. aug. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pancsi22 ***** válasza:
64%
Mert az "igazi sztárok" aránylag eseménymentes életet élnek, róluk nem szól a fáma, mert nem csinálnak semmi botrányosat (általában), nem terítik ki magánéletüket a bulvárnak. De ez nem csak Magyarországon igaz.
2022. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. Én 29 vagyok. (1. voltam)
2022. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

"igazi sztárok"


Szerintem ők is ugyanolyan léhűtők, csak nagyobb a hátszél, mert tehetősebb emberekkel feküdtek le.


Az ilyen 10 perces lóf*szjózska emberek, akik a magyar celebvilágban mozognak meg a nyugdíjasoknak jók, hogy tudjanak valamin molyolni.

2022. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!