Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Margot Robbie csak szerintem...

Margot Robbie csak szerintem rettenetesen ripacs?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BSeJ4V-DKcQ


Rossz nézni ahogy erőlködik - "nézzétek, JÁTSZOM, SZÍNÉSZKEDEM! Hát nem fergeteges? Direkt eltúlzok mindent, hogy mindenki lássa, hogy én egy akkora, de akkora színész vagyok, HOL AZ OSCAROM!!??"



2022. szept. 18. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ő inkább sztár, mint színész. Csak sajnos most mindenki k*rva nagy színész akar lenni.
2022. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy ilyen szerep. Interjúkban tök szerény, pedig én egy kivagyi embernek gondoltam a kinézete alapján.
2022. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2


Az a baj, hogy minden szerepében ripacs. Annak meg, hogy amúgy mint ember szerény, semmi köze a kérdéshez.

2022. szept. 27. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy szinkronos előzetes. Ne egy szinkronból akarj következtetést levonni.

A színész úgy játszik, ahogy a rendező utasítja. Addig veszik fel újra és újra a jelenetet, ameddig a rendező azt mondja, hogy most jó.

2022. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4


Tehát nem létezik rossz játék, csak rossz rendezés? :)

2022. nov. 21. 13:26
 6/10 anonim válasza:
67%

Nem is értem minek töröm magam ilyen rongyagyú lepontozóknak. Feltesznek egy szubjektív kérdést, ráadásul hülyén, belinkel egy ócska trailert, és megállapítást tesz, hogy illető már pedig ilyen. Igaz a való életben soha nem látta az illetőt, de egy fos szinkron után neki kötelessége az illető személyét véleményezni.


Aztán kiírja, hogy megerősítést nyerjen, mert ettől de jó élete lesz, hogy egy anonym gagyi fórumon valaki egyetért vele.


Nevetséges viselkedés, nem csak hogy ezt nem tudjátok végiggondolni, de szánalmas pontozástokkkal akarjátok magatokat megerősíteni.


Tényleg nem értem mit töröm magam ezen az ócska fórumon.


Hol állítottam olyat, hogy nincs rossz játék? :D Ismered a filmkészítés módját? Amit nézel az egy film. Egy sokszereplős csapatmunka, amiben a színész egy elem.


Tanulj egy kicsit, mielőtt ilyen bugyuta nevetséges elfoglaltságot találsz magadnak.


Jah pontogassatok nyugodtan.

2022. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom. Szerintem remek színésznő, nem mellesleg a világ egyik legdögösebb nője.

Lehet lepontozni.

2022. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

"Margot Robbie csak szerintem rettenetesen ripacs?"


Igen. Több, mint valószinű. :))

2022. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor egyedül vagyok.
2023. jan. 19. 17:07
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is ripacs és mellesleg csúnya is.
2023. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!