Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek magánemberként is...

Szerintetek magánemberként is jó Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a politikáját,nekem magánemberként is nagyon rendesnek tűnik.Azt tudom,hogy szinte mindenki szereti, de mint magámember,mit gondoltok róla?

2022. okt. 4. 08:44
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Azt tudod picsogni,hogy provokáció,de hogy miért azt nem
2022. okt. 4. 12:39
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem picsogok. Tényt közöltem. - és azzal hogy picsogásnak minősítetted megint provokálsz.

'A polgármester gondolom Fideszes,akkor nem értem hogy mi a baj' - Azért mert nyilvánvaló minden épeszű embernek, hogy attől hogy valaki fideszes, nem jelenti azt, hogy feltétlen jó. TE nem is érted hogy mia a baj, hoszen fideszes. Itt a gond. Vagy végletesen naiv és retardált vagy, vagy szánékosan provokálod a jónépet.


Ha majd az IQ-d annyi lesz, mint az életkorod, talán megérted.

2022. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
22! Ez a kretén fizetett NER lovag, agymosott idióta, ne vedd komolyan. ahogy mondják: "Don"t feed the troll"
2022. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező majdnem akkora barom, mint Orbán maga.
2022. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
24: érv megint nincs
2022. okt. 4. 14:09
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Mit érveljek 2 idiótával kapcsolatban?!!

Lesüt rólad is és Orbánról is, hogy gonosz emberek vagytok!

2022. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Én és Orbán miért vagyunk gonosz emberek?
2022. okt. 4. 16:48
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egy kisfilmet, ahol a felcsúti drága pénzből épült kisvasút üresen dübörög menetrend szerint. Utána egy felvételt, ahol Orbán kajánul vigyorog, hogy le van mindenki sz. Rva, még ezt is tovább fogja fejleszteni.

Beugrott a sok nehéz sorsú ember, akik közül csak egy, hogy az sma-s gyerekét nem tudja bevinni kezelésre, mert nincs autójuk... De sorolhatnám. Kedves kis magánember" lehet, átérzi biztos a saját jólétét elsősorban, mikor mar jó dolgában nem tud mit tenni, meg azokét a gazdagokét, akik éppen az útjába vetődnek egy pörköltzabálás után.

2022. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

🤣🤣🤣

Lehetséges, hogy a Megafon ide jár "gyakorlatra"??

Elvesztett egy fogadást a kérdező?

2023. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Orbán egy dagadt rákos daganat a nemzet testén!
2023. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!