Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek helyes Evan...

Szerintetek helyes Evan Peters a Szörnyeteg: A Jeffrey Dahmer-sztori című sorozatban?

Figyelt kérdés
Szerintem kicsit az 😅

2022. okt. 10. 16:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem helyes helyesebb mint a Valódi Jeffrey Dahmer
2022. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#2

Dahmer a valóságban is viselt sárga kontaktlencsét. Legtöbb áldozatát így csábította el.

2022. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

A legtöbb áldozatát úgy “csábította el” hogy pénzt ígért a szegény környéken a csóróknak… többen nem is voltak melegek… nem volt ő jó pasi meg mellé még ciki is volt..

Meg lehet nezni a rendőrségi fotóin hogy szemüveggel hogy nézett ki… nem jól

A kontaktlencse a star warsbol jött neki

2022. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy miként csábította el őket. Ezzel azt mondtam hogy ezekben az esetekben viselte a kontaktlencséket.

Mellesleg szerintem nagyon is jó pasi volt.

2022. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Jah szerintem is nagyon helyes volt 😂😂

2022. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiről vannak előnytelen fotók is. Nézd meg például a tárgyalásos videókat, na ott nagyon is helyes.
2022. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem teljesen átlagos… ha elmenne mellettem az utcán nem nyáladzanék hogy uristen milyen pasit láttam…

Itt inkább az tetszik a nőknek hogy egy pszichopata, most fel lett kapva és ezért olyan “helyes”

2022. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem volt pszichopata. A teszten is 22 pontot ért el, 30 pont felett tekinthető valaki annak. Na meg ő nem élvezte magát az ölést. Az csak egy eszköz volt. Borderline-os volt, emellett pszichotikus és skizoid személyiségzavarja volt.
2022. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%

Hat képzeld én is borderline vagyok… van róla papírom és én is kvara depressziós leszek sokszor már attól ha valaki hazamegy mellőlem aludni, mert véget ért a nap, meg van még sok más millió borderes

Az a helyzet hogy ő nekrofil volt ezért kellettek nekik a hullák, semmi másért. Meg dominálni akart

És emiatt tönkretett kb 100 embert a családtagokat beleértve…

Ti meg itt beszéltek róla hogy “milyen helyes”

A pszichopaták amúgy is meg tudjak játszani magukat…

2022. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Elárulom, én is Borderline-os vagyok. Szintén papírral.
2022. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!