Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avramlatoscaék miért adták el...

Avramlatoscaék miért adták el az új építésű házukat?

Figyelt kérdés
ha jól látom egy kis lakásba költöztek elég kupis meg csinálják a felújítást de jobb lett volna az a szép ház a két gyerekkel

2022. okt. 20. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem adták el, az albérlet volt.
2022. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
á nem hinném hogy albérlet mivel az utolsó videóban mesél a csodálatos életéről és a házukként beszél róla
2022. okt. 22. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Te nem hinnéd, én tudom és sokan mások is, hogy az albérlet volt. De ő maga is elszólta már magát valamelyik videójában. Az előző, amiben laktak az volt az övék. Azt az építőipari munkásoknak adják ki. Az kisebb lakás volt, ezért mentek ide albiba, aztán két gyerek mellet már csak ilyen lakást tudtak venni, kertes lakást nem.
2022. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sejtettem hogy kamu csak amikor olyan hihetően mondta a videóban pár hete eskü el is hittem csóró hazudik folyton
2022. okt. 24. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Betegesen, lételeme! 😄😄
2022. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látod másik luxus házra nem futotta, csak egy panel, vagy társasház, mit tudom en mi az, de rendesen levolt lakva. Sztlriban a furdoszobában azok az igazi oldscool sárga ajtók. Naaa ez a nagy gazdagság, még fullos felújítottat sem tudtak venni. Csak veri a nyálát, habisti irigykedjenek a kamu hazugságaira! 😆😆
2022. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap kitették redditen hogy milyen lakótelepen lakik Brüsszelben, hát ledöbbentem, Reine Paola részen (írták hogy ilyen getto telep) (14.) egy legfelső emeleti patkánylyuk ahhoz a szép házhoz képest, a legjobb mikor beázik ott van a leghidegebb legmelegebb hát leadta mit ne mondjak
2022. nov. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!