Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem tudom, van mostanában ez...

Nem tudom, van mostanában ez a médiaszemélyiség dolog, ez mennyire jogos, akár szétválasztani, akár nem szétválasztani?

Figyelt kérdés

Csak egy példa:

[link]


Puzsér például kritizálja agyba főbe a médiaszemélyiségeket, és némelyik személyesen megára veszi a kritikát. De fordítva is igaz, hogy egyesek a médiaszemélyiség mögé bújnak, és azt mondják pénzért bármit, van az a pénz amiért korpásodik, és az csak egy médiaszemélyiség. Jogois ezt szétválasztani? Néha úgy tűnik, ha kell nem választom szét és megsértődök, ha meg úgy jó nekem, akkor meg szétválasztom. Az oké hogy régen nem volt a médiának ilyen nagy hatalma, de akkor is emberek vagyunk felelősséggel. Régen, ha megsértettek valakit, akkor párbajoztak, és nem azt mondták, hogy bocsi, az csak a médiaszemélyiséged volt, akit megsértettetm.



2022. okt. 28. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Tökmindegy.
2022. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!