Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pataky Attila valóban találkoz...

Pataky Attila valóban találkozott földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés

#UFO #látomás #Patakay attila
2022. okt. 29. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nekem megsúgták, hogy kamuzik.
2022. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.


Különben nem mondta volna, hiszen csak veszített azzal, hogy őszinte volt.

2022. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Kérdezd meg tőle facebookon hogy megszondáztatták e!

Másnap biztos fájhatott a segge!

2022. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Hát hogyne találkozott volna, az ő genetiaki állományáért jöttek ide 2 milliárd fényév távolságból. ;)
2022. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért hallgatnak az átlagemberek!


Senkinek nem hiányzik az, hogy hlyének nézzék.

2022. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2022. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem. Szerintem csak szimplán rosszul hat rá a kor.

Nem hinném, hogy direkt bepiszkolná az egóját egy ilyennel és hagyná, hogy hülyének néznék, sosem tartozott az ilyen előadók közé. Az, hogy ennyi mindent összehord biztos, hogy valaminek a következménye lehet, de elég nehéz elhinni, hogy egy földöntúli találkozásnak.

2022. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Non plusz ultra válasza:
Én szerintem nem vitték el, mert semmi különös dolgot nem mondott el csak olyanokat amiket már a többi emberek rég elmondták.Teljesen egyforma szituáció soha sincsen ez lehetetlen mindig van külömség ha valamit mondott volna eltéröt a többiekétől akkor hitelesebb lett volna és a szakértök ezt a külömséget megtudják erősiteni és ez az imformáció szem passzol az idáig megtudott imformáciokkal vagy azt a következtetést a sok adatból megerősiti ez az imformáció ami pont a külömség.erre egy példa:a nagy amerikai légieröt úgy játszák ki ahogy akaják és ezt az amerikaikat nagyon boszantja ,tehát tehnikailag sokkal fejletebbek és még sem akarnak kompromitálodni,mert intelligensek nem akarnak ártani nekünk még úgy sem ,hogy az amerikaiak tüzelnek rájuk ezek tények.Vissza térve a kérdésre a médiában teljesen mindegy ki mond igazat vagy nem az a lényeg foglalkoznak az iletövel,hogy pozitív dolog vagy negatív az is mindegy ,mert az emberek között megoszló a vélemény és ezeket a végtelenségig lehet boncolgatni.A rock legendának szerintem nem jött be a mulatós zene és most evvel próbálkozott .Azért sok müsorba meghívták beszéljen róla mi is történt és a honoráliumot mindig meg is kapta a médiában egy időre van mit csámcsogni erről szól az egész!
dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!