Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Paxelról?

Mi a véleményetek Paxelról?

Figyelt kérdés
Mint emberről,mint youtubeerről?

2022. nov. 7. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Trash színvonal.
2022. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Fos videós
2022. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Az most teljes mértékben ízlés kérdése, hogy kinek jönnek be azok a fajta videók amiket ő csinál, viszont mint ember én nagyon felnézek rá, mert egy olyan felvilágosult, letisztult és értelmes látásmódja van, amiről példát lehet venni.
2022. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Az újabb videói már nem annyira jönnek be. Jobban élveztem amikor élőben elment pl. szellemet keresni ilyen elhagyatott helyekre... Nekem az volt az igazi Paxel, nem a mostani...
2022. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ő egy értelmes, gondolkodó srác, aki kitűnik a sok fost zabáló és azt bemutató youtuber között.
2022. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Érdekesek a videói, több oldalról nézi a dolgokat. Mint egyéniség is szimpatikus.
2022. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Egyetértek az egyik válaszolóval, szerintem is jobbak voltak azok a Paxel videók, amikor szellemeket vadászni ment, sajnálom, hogy azt már nem csinálja.
2022. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább a régi szellemes videói jönnek. Bár most pont csinált megint egy szellemes videót.

Emberként is normálisnak tűnik, jól kezelte, mikor nekiesett az a kőagyú Rulek Zoltán.

2022. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedvelem őt. Bár csak akkor nézem, mikor szellemes videókat néz. A többi teóriás videói nem érdekelnek. De ízlés kérdése ki mit szeret, kedvel, mit lát szívesen. Ha neki bejönnek az ilyen témák, az teljesen rendben van, csak max. én nem nézem meg.

Viszont egy-két teóriás videót láttam tőle, (amikor még kipróbáltam az ilyen jellegű tartalmait) ami szimpatikus tőle, hogy racionális oldalról is megközelíti, nem nyel be mindent.

2022. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint youtuberről annyit tudnék elmondani róla, hogy kreatív eléggé. Régóta követem a munkásságát, színvonalas videói vannak, nem nyomja tele filler szövegekkel, hogy meglegyen X hosszú a videó. A vágási technikái is tetszenek, választékosan beszél, látszik, hogy utánanéz a dolgoknak, nem csak találgat jobbra-balra.
2022. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!