Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nagy Márton amondó, művésznevé...

Nagy Márton amondó, művésznevén FanMadeMaker mikor tér vissza?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én holnapra várom, ha késik, már nem vagyok rá kíváncsi.
2022. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jó kérdés, hiányzik már a mókus :(


de gondolom van jobb dolga is...

2022. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy az és magadról írsz ki kérdéseket? Egy videódat láttam, tömény dögunalom volt.
2022. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
#3 jelenleg 683 videója van fent, ebből látni egyet, és ítélkezni elég erős (bár a nagyon régiek engem se érdekelnek) :D
2022. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy erős, de kb 3 mondatot ismételgetett a csákó 1 órán keresztül különböző szórenddel és megfogalmazásban, dögunalmas volt és fontoskodó, amúgy is egy csicska kis incelnek néz ki, aki a kisszobából osztja az észt, amíg anyu ki nem hívja mosogatni. Franc se kíváncsi a többi videójára.
2022. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
most 24 éves, évek óta saját vállalkozása van (ha nem tévedek, mert régebben is dolgozott másnak a videózáson kívül, illetve volt egy bundáskenyerezője is), ha egy kb 2-3 éves videóját láttad, akkor az a "stúdió" is saját bérlés volt, és hát igen, egész jól tudja eljátszani a fogyatékos embert is, a 10 órás "cat vibing" ( [link] ) videó sem tartozik az értelmesebbek közé, max azon lehet szórakozni, ahogy szenved, de az "évértékelő" ( [link] ) pl egész szórakoztató, hogy ennyi sületlenséget képes órákon keresztül összehordani megállás nélkül, itt sem a tartalom a lényeg, de látszik hogy egy értelmes emberről van szó :D
2022. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!