Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dely Péter (Herby) mivel...

Dely Péter (Herby) mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
A csatornáján mindig csak annyi van, hogy: eszik, sörözik, bevásárol, játszik, kutyázik, beszélget a nézőkkel és kb ennyi.

2022. nov. 9. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

10

Nem vagyok vakon. Én is üzemeltetek két 100+ ezres csatornát, nagyon jól tudom, hogy mennyi megtekintés kb mennyi bevételt hoz. Neki sehol nincs 400 ezres bevétele a csatornából, főleg hogy partnercége is van, akik lehúzzák annak a kevésnek is a felét. Amúgy ő akkor támogat nőt ha meg akarja fektetni.

2022. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom még k.rvarégen volt partnercéges, ma már nem. valahonnan mégis van 400+ pénze mert mutogatta a monitorát is videóban, ez csak donétekből nemigen jön össze, nem olyan nagy az közel álló mag. ne általánosíts, lehet legtöbbször azért, de volt olyan támogatása is gyerekes anyára akit sosem dugott meg csak nagyon jó barátok napjainkig
2022. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
mármint a banki dolgait mutatta
2022. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ZolaZotya ***** válasza:
65%
nonstop semmittevés
2023. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!