Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem tartjátok felháborítónak,...

Nem tartjátok felháborítónak, hogy a 32 éves Margot Robbie kapta Barbee szerepét??

Figyelt kérdés
Barbee egy tini karakter. Egy 18-20, nagyon max.25 éves lánynak kellene játszania, nem egy felnőtt 30-as nőnek...Miért öregítik a tini karaktereket?

2022. nov. 14. 16:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Miért egy 19 évesnek nem lehet gyereke? Mindig is fitalként vokt ábrázolva, 18-20-22 évesként. Egy 32 éves már idős ehhez a szerephez.
2022. nov. 14. 17:39
 12/28 NTBS ***** válasza:
82%
Engem nem zavar. Illetve a filmiparban már semmi sem szent. Sajnos.
2022. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 harebell ***** válasza:
87%
Ja, persze, végül is lehet gyereke 19 évesen is, bár úgy végképp nem lehetett könnyű elvégezni az orvosit, állatorvosit, jogi egyetemet is meg pilóta és űrhajós képzést. :D (Én úgy emlékszem, hivatalosan ez mind ugyanaz az élete Barbienak, nem alternatív idősíkok, néha erre még viccesen utalnak is). A lényeg, hogy annyira nem kell ezt komolyan venni. Amúgy nekem is jobban tetszene, ha egy fiatalabb lány játszaná, ebben egyetértek, de annyira nem zavar, hogy idősebb.
2022. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Orvosos cuccban, pilóta cuccban láttad, az nem jelenti, hogy elvégzte az egyetemeket. Simán lehet szexshopban is ilyen jelmezeket venni vagy bármilyen jelmezboltban.
2022. nov. 14. 17:59
 15/28 harebell ***** válasza:
88%
"She also holds a pilot's license, and operates commercial airliners in addition to serving as a flight attendant. Barbie's careers are designed to show that women can take on a variety of roles in life"
2022. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Fontosabb a minőség és eladhatóság szempontjából a színészi képesség, mint a biológiai életkora. Egy fiatalnak látszó harmincas is simán lehet 'tini', és még ráadásként van mögötte 10-15 év vagy még több szakmai tapasztalat, nem egy újonc gyereket raknak oda. Kevesebb a tehetséges fiatal színész, mint egy elismert és befutott fiatal felnőtt. A készítők pedig biztosra akarnak menni.
2022. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem Margot Robbie a tökéletes Barbie. Ellenben a Kent játszó Ryan Gosling már elmúlt 40. Ő tényleg zavaróan öreg a szerephez.
2022. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%
Ja engem is Gosling zavar, ő feltűnően nem babafejű, mert már elég öreg ehhez, egy szintén 30as jobb lett volna Ken szerepére. Sztem Margot Robbie remek választás, jó színésznő, csinos is, jól áll neki.
2022. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%
Vicces, hogy ez a kérdés bárkiből heves érzelmeket vált ki. Minek felháborodni ilyesmin? Semmin nem változtat, csak magadnak okozol problémát. Én azokkal értek egyet, akik leszarják. Tökmindegy.
2022. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%
Barbie még ha nem is élő, csak játékbaba, én mindig inkább 25-30 körüli személyiségnek láttam, 32 még simán belefér!
2022. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!