Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem tartjátok felháborítónak,...

Nem tartjátok felháborítónak, hogy a 32 éves Margot Robbie kapta Barbee szerepét??

Figyelt kérdés
Barbee egy tini karakter. Egy 18-20, nagyon max.25 éves lánynak kellene játszania, nem egy felnőtt 30-as nőnek...Miért öregítik a tini karaktereket?

2022. nov. 14. 16:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%

Ja, és Margot Robbie arcvonásai - szerintem Ő hasonlít leginkább a közismert játékbaba arcára, úgyhogy én tökéletes választásnak tartom!


És igen Barbie a helyes leírás, Barbee pedig Bata Adrienn énekesnő művészneve!

2022. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%
Én Ken szerepét inkább Zac Efronnak adtam volna. Gosling valahogy nagyon nem illik bele ebbe a környezetbe.
2022. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
44%

ma 16:33

Én azt sem értem hogy Gosling hogy vállalta el ezt a szerepet. Ő azért odafigyel mihez adja a nevét.

2022. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%
#23, és mégis mi baj lenne ezzel a filmmel? Még ha nem is fiúknak való játék, de akkoris felidézi a gyerekkort! Lehet hogy Neked esetleg nem jön be az ilyen film, de ez szubjektív, és Gosling se vállalta volna el, ha nem tetszene Neki! És a helyében én is elvállaltam volna!
2022. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
49%

"és mégis mi baj lenne ezzel a filmmel?"

Az hogy ócska gagyi. Ez nem baj, ezeknek is megvan a célközönsége. De azért, ahogy egy Zohan-film és egy Gyalog galopp között is van minőségi különbség, úgy R.G. eddigi filmjei és ez között is van.


"Gosling se vállalta volna el, ha nem tetszene Neki!"

Van az a pénz...

2022. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
68%
Én ha hollywood-i színész lennék, legalább egyszer minden műfajban kipróbálnám magam! Lehet, hogy pályafutása alatt most kapott először ilyen szerepet, ezért szokatlan Tőle!
2022. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
93%
Azért ez a Barbie film egy geg. Nosztalgia. Az ilyen filmeket nagyon minőségi módon is meg lehet csinálni. Én például biztos meg fogom nézni:))
2022. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy zavaró. 20 évvel fiatalabb Btitneyt tudnám elképzelni rá, és még szebb is.
2022. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!