Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Abosi Barninak, Cressernek,...

Abosi Barninak, Cressernek, Csigár Alexnek szerencséjük van, hogy megtudnak élni a videózásból ? Vagy időben kezdték el ? Vagy szerencséjük volt ? Vagy a youtubra születtek ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tehetség pénz türelem és kitartás
2022. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2022. nov. 28. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit!
2022. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Fel kell építeni magad, pint úgy, mint más szakmákban. Idő, energia, jó ötletek mindenképp kellenek. Te is látod, hogy egy csomóan próbálkoznak,mde nem mindenkinek jön össze. A kitartás biztosan fontos, kell szakértelem, egyéni stílus, és némi marketinges véna sem árt. És persze pénz, nem csak a felszerelésre, de akár tanfolyamokra, hirdetésre meg effélékre. A korán indult márkák, pl. a VR-es fiúk irdatlan melót toltak bele, mire idáig eljutottak.
2022. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Fel kell építeni magad, pint úgy, mint más szakmákban. Idő, energia, jó ötletek mindenképp kellenek. Te is látod, hogy egy csomóan próbálkoznak,mde nem mindenkinek jön össze. A kitartás biztosan fontos, kell szakértelem, egyéni stílus, és némi marketinges véna sem árt. És persze pénz, nem csak a felszerelésre, de akár tanfolyamokra, hirdetésre meg effélékre. A korán indult márkák, pl. a VR-es fiúk irdatlan melót toltak bele, mire idáig eljutottak."


Nincs igazad. Legalábbis ha ilyen tömeg influenszerekről beszélünk, akkor nincs igazad. Márpedig abból van a legtöbb, ki nagyobb, ki kisebb mértékben az. A kommentemben a tiktok/youtube/instagram influenszerkedés egyben kezelem.


Egy igazi szakméban mitől leszel sikeres? Leegyszerűsítve jól dolgozol és akkor egyre feljebb kerülsz. Persze nem mindig van így, ezért a leegyszerűsítve szó. Hogyha a teljesítményed drasztikusan romli, akkor jó esetben vesztesz az értékedből, mármint a munkádéból.


Ezzel szemben mi megy az influenszerek világában? Sokszor a sokszázezer feliratkozós videósoknál is gyakori (vagy konkrétan csak ilyen van), az ilyen "tartalmatlan tartalom" ról szóló videó. Rengeteg követővel rendelkező videósok tipikus tömegvideókat csinálnak, érdemi tartalom nélkül. A személyiségüket bár bele is rakják, de sokszor a személyiségük ilyen tipikus bohócos idióta feeling. Ha egy videós érdemi videózás után csinál mondjuk egy random napi vlog szintű videót az még oké, de amikor valaki 200 videó után több százezer feliratkozóval maga mögött ilyen napi vlog, meg csípősleves kihívás meg ilyen szintű videókat csinál, az gáz. Konkrétan még ha esik is az amúgy se magas színvonaluk, akkor is a rajongóinak a keménymagaja akkor is követni fogja. Ezzel szemben van egy videós srác, olyan 1 éve tolja és olyan ezer feliratkozó van nagyságrendileg. A stílusa kicsit irritáló, de a videóinak utánajár és alapból értelmesen csinálja, csak kicsit irritáló stílusban. Ő jár 1 év alatt nagyságredileg 1000 feliratkozónál, érdemi tartalommal, aminél még ki is fejti, hogy mit miért gondol. Barninak meg van (nem tudom pontosan mennyi) vagy 700.000 feliratkozója, tipikus tömegvideókkal. Nem néztem őt soha rendszeresen de belenéztem így listaszerűen a videóinak a nevébe egyszer és kicsit bele is néztem, látszódott a videóin az az érzés, hogy neki igazából nem is számít, hogy miről is videózik, csak csináljon egy tartalmat és kész. Szóval vagy "tartalmatlan" tartalmat készít egy tömegvideós, vagy ilyen csináljak egy videót és kész szintű tartalmat, esetleg mindkettő egyben. Nyilván nem kell minden videósnak kvantummechanikáról videóznia szakmailag, amit még egy olyan fizikus se biztosan értene, aki a fizika másik területén kutat. De hogy népszerű videósok abból élnek, hogy érdektelen videókat csinálnak, az túlzás.


Ráadásul ha nőként videózol, már jobbak az esélyeid, ami érthető is, csak ettől nem leszel minőségibb videós. Számomra is vannak vonzó női videósok, de hiába vonzóak, attól még a tartalmaik érdemtelenek, de akkor meg max kiverem rájuk ha olyan a kedvem, de nem követem őket emiatt. Sokan nem így vannak ezzel, és ha egy nő szexi, onnantól kezdve követni is kezdik.


Azt a bizonyos magya-amerikai elkényeztetett pitsát is sokan követik, pedig a videóiban olyan szintű problémákkal találkozhatunk, mint például, hogy milyen ruhában menjen Justin Bieber koncertre a Szigeten. Ezt például eléggé nehéz szakértelmnek nevezni.


persze vannak jó videósok is, de a fent említettek nem azok, bár egyiküket nem is ismerem, de a másik kettőt is hébe hóba láttam, de amit igen, az borzalom volt. A tanulom magamos attisnak sok munkája van benne, bár van persze ami nála se tetszik, de egy Barninál fényévekkel jobb.


Amúgy anno feldobta a youtube Barni zenéjét, fogalmam se volt elsőre, hogy ez egy régi igény volt a nézőinek. A zene tipikusan olyan volt, mint egy hagyományos igénytelen youtube videó, a szöveg igénytelen, az énekhangjukat is eltorzították, de így lett egy fülbemászó dallama neki, párszor én is meghallgattam, de nyilván nem kedvenc. De az bizonyos, hogy hihetetlenül igénytelen az egész. Nyilván megszokta, hogy ez a "csak legyen valamilyen tartalmatlan tartalom" a csatornán ez elég, aztán az a bizonyos zene is ilyen lett. Aztán leszólták a megtekintők, akkor meg Barninak azzal volt baja, hogy leszólták a tartalmát. Bár ha valaki eddig követte, szólhatott volna eddig is, a többiekre ez nem vonatkozik.


Kevés jó videóst ismerek, és ők se viszik igazából előre a nézők életét, de legalább nem tömegvideósok, mint sokan mások, ez tetszik.


De amúgy ha valaki igazán meg akar élni videózásból, az esetek 90% ban bármilyen szponzorációt el kell fogadni és akár hazudni is róla.

2022. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Elárulod, ki az ezer feliratkozós srác.
2023. jan. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!