Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson tényleg...

Michael Jackson tényleg pedofil volt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 13:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%
Igen. De milliárdos, köztiszteletben álló nagy hatalmú emberként sosem tudták volna elítélni, mikor egy ügyben hatszor több ügyvédet bérel fel hogy eljárási hibákat keressenek és egyéb kibúvókat találjanak, mint ahány gyerekben megmártotta a farkát.
2022. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Sosem bizonyították. Érdekes módon az "áldozatoknak" a lóvészerzés volt az elsődleges szempont. Ez azért elgondolkodtató.
2022. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
44%

Az, hogy nem sikerült bizonyítani nem egyenlő azzal, hogy nem történt meg. Fordítva is igaz: betömték az áldozatok száját pénzzel egy peren kívüli egyezségben, így nem ment tovább az ügy.

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka. Csak mert nincs bizonyítékod valaminek a létére, nem jelenti, hogy bizonyítékod van annak a nem létére.

2022. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Te már eldöntötted hogy bűnös, és kész... Leszarod a másik eshetőséget, hogy haszonleséből ment az egész cécó körülötte. Mondom ezt úgy hogy engem anno valóban bántalmaztak szexuálisan, a nevelőapám. Úgyhogy némi rálátásom van a dologra szerintem, mégse böfögöm oda ész nélkül hogy biztosan bűnös volt Michael Jackson.
2022. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
27%
Te meg eldöntötted, hogy ártatlan (mert híres, közkedvelt ember biztos nem csinál csúnya dolgokat, és csak le akarják húzni pénzzel). Lehet ezzel oda-vissza dobálózni. Jimmy Saville-t még lovaggá is ütötték.
2022. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

#5

Nem azt döntötte el, hogy ártatlan, hanem azt, hogy onnan, ahol mivagyunk, nem megállapítható a bűnössége (ez olyan bíróságoknak sem sikerült, ahol hozzáfértek az összes feltárt bizonyítékhoz és többször alaposan kihallgattak minden érintettet). Lehet, hogy attól még elkövette, amivel megvádolták, de nem egyértelmű.

2022. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 NTBS ***** válasza:
41%
Volt néhány érdekes ügye. Nehéz megállapítani.
2022. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes volt az erről szóló dokumentumfilm, bár némelyik rész elég gyomorforgató.

Én úgy gondolom, hogy mentálisan nem volt rendben, több okból sem, de nem volt pedofil, nem szexuális értelemben szerette a gyerekeket. (Ez nem jelenti, hogy teljesen egészséges viszonyt ápolt velük.)


Szerintem. Az igazság pedig sosen fog kiderülni.

2022. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

Kedves #1 válaszoló azt elfelejtetted,hogy ő volt az Isten 😂 nade a viccet félre téve Íme a válasz a kérdésre.És ezzel le is lehet zárni



Charles Thomson Válasza arra a kérdésre, hogy mi a különbség azok között az ügyek között amikkel ő találkozott és Michael Jackson ügye között


" Egyik általam ismert büntetőügyben sincs anyagi motiváció a vádaskodára, nincsenek sok millió dolláros követelések,és azokban az ügyekben, ahol született ítélet és amelyeket én is végigkövettem az áldozatok hitelesek, a történetük konzekvens amit a Michael Jackson elleni vádakról nem lehet elmondani.Azok mindig ellentmondásosak, a vádlókról mindig kiderül a hamis tanúzás és hogy igazából csak a pénz érdekelte őket."



Részlet a Square One című dokumentumfilmből


[link]



Frank Cascio: Az Arvizo családról


"Óva intettem őt ettől a családtól. Főleg az anyától. Egy mérföldről látszott, hogy tervez valamit már az elejétől fogva."



"Hetven Santa Barbara megyei seriff szállta meg Michael Jackson házát. Láttam már gyilkossági ügyeket, sorozatgyilkosok lakásának átkutatását öt, hat, esetleg tíz emberrel. De még sosem láttam ennyi seriffet valaki házában. Azért csinálták, mert ő Michael Jackson, és tudták, hogy ez világméretű hír lesz. Szerintem szánalmas"



Thomas Mesereau



Keya Morgan, Filmproducer 2019-es Twitter bejegyzése


"Ron Newt. Múlt héten mindenkinek azt mesélte, hogy 200.000 dollárt ajánlottak neki, hogy hazudjon arról, hogy Michael Jackson molesztálta a gyerekeit. 3 nappal ezelőtt rejtélyes módon meghalt, alig pár nappal azután, hogy leleplezte, hogyan próbálták megvesztegetni."



"Michael évente vagy 50-60 zsarolást kapott. A legtöbb apasági kereset volt. Nők, akik azt állították ő a gyerekük apja. Aztán egy csomó volt a zenéjével kapcsolatban is. Valaki írt egy dalt vagy valami és azt állította, hogy Michael ellopta a zenéjét vagy a szövegét. Mindezeket a dolgokat a bíróság kihajította, mert ezek emberek a bíróság előtt nem tudták igazolni az állításaikat."


David Nordahl



A média több hazugságot terjesztett Michael Jacksonról, mint ahány homokszem van az óceánban. Az újságírók karriert csináltak a hazugságból, a túlzásokból, a manipulációból és a történetek gyártásából. A mai újságíróknak nincs lelkük, nincs erkölcsük, nincs etikájuk és nincs emberségük.


Keya Morgan



Na ezek mind bizonyítékok arra,hogy csak egyetlen áldozat volt és az Michael Jackson és az igazság már régen kiderült csak egyesek inkább jobban szeretnek egyoldalú tájékozódni😉

2022. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
62%

Ez az oldal pont ezzel a témával foglalkozik:


[link]

2022. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!