Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek Beton Hofit?

Szeretitek Beton Hofit?

Figyelt kérdés
Melyik számait? Nekem most nagy kedvencem a Bagira 💕

2022. dec. 19. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom ki ő, és a neve alapján nem is érdekel.
2022. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

25f


Amikor nem ismertem, csak a nevét, azt gondoltam, hogy egy újabb tinik-kedvence mainstreem előadó. Azóta széthallgattam a Playbániát, imádom.

2022. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon kevés magyar előadó van, akit tartok bármire is, de ő tényleg eléggé ott van.
2022. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Azért sokmindent elmond a megsavanyodott emberekről, hogy amikor a 2-es hozzászólásban leírom az egyéni véleményem egy előadóról, akit vagy szeretsz vagy nem, lepontoznak. :D
2022. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Kb. 14 éves korom óta hallgatom a magyar műfajt is: Akkezdet, SÉF, Mikee, stb. Hallottam már korábban tatánk nevét is, de őszintén szólva, kicsit béna a hangzása és előítéletes voltam, azt hittem egy újabb magyar csoda az illető.. aztán egyszer teljesen véletlenül meghallottam egy zenéjét, a Hard resetet és esküszöm, hogy attól a naptól kezdve (miután elszégyelltem magam, hogy a kicsit bénácska neve miatt ismeretlenül ítélkeztem felette) napi szinten hallgatom a zenéit és követem a munkásságát. Azóta őt is az első mondatban felsorolt etalonba sorolom. Egy csoda ez az ember, minden téren, hihetetlenül intelligens, emberi arc. Remélem még sokáig hallgathatjuk és követhetjük.
2023. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

5/5 vagyok: azt még lehagytam, hogy a kedvenc zennéim: Bagira, Hard Reset, Holnap (nekem gyuris is nagyon adja benne, annak ellenére, hogy sokaknak nem jön be a stílusa, szerintem nagyon illik a jelensége ehhez a zenéhez, Tom Hanks, Fáradt, (annak ellenére, hogy Essemmet alapból soha nem hallgattam, a vele közös Bűn, Rrealisztikes Moodswing, Gegés Fent, Magas, de igazából sorolhatnám még sokáig, mert minden zenéjét szívesen hallgatom :D


Szerintem azért is szerethető ennyire, mert kb. minden korosztály megtalálhatja vele a közös hangot, ahogyan én 22 évesen, úgy a 40+-os volt matektanárom, meg a 16 éves lányok/fiúk is. Mert az ő saját és a mi saját átlagos mindennapjainkat adja vissza úgy, hogy mindenki megérti a saját szintjén, ki így, ki úgy, mégis olyan formában, ahogy másnak még nem jutott eszébe. Ádi a maga egyszerűnek tűnő bonyodalmával teremt egy nagyszerű dolgot. :) Na bocsánat a sok rizsáért, de tényleg zseniális!

2023. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 látszik, hogy tehetséges, de Funktasztikus meg sem közelíti..
2023. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!