Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gáspár család tagjai mbtije?

Gáspár család tagjai mbtije?

Figyelt kérdés

Szerintem


Győzike: INFJ, akinek ExxP personája van. Nagyon jól játssza a bolondot, szerintem intuitive, mert ezt a personát ő találta ki magának. De elvileg a magánéletben komoly, visszafogott ember, csak eljátssza, hogy nem az, az INFJkre jellemző, hogy personákat alakítanak ki, pl.: Pápai Joci, David Bowie, Dave Gahan, mint INFJ sztárok, csak más karaktert adnak elő. De a magánéletben INFJk.

Meg Győzikét nem a logika vezérli, és igen lobbanékony is.


Bea Asszony: Színtiszta ESTJ. Olyan domináns nőszemély, de még az egészséges kategória. Őszinte, határozott, erős személyiség, vezető típus.


Gáspár Evelin: ESFJ, esetleg ENFJ mert érett, érzékeny nő, bármit megtenne a családjáért, és szerintem ő extrovertált.


Gáspár Virág: INFP, ő olyan kis visszafogottnak tűnik. Kiskorában nem volt az, meg a közösségi oldalak alapján se tűnik annak, de a Gáspárékban visszafogott volt nagyon.


MC Zsolti:

ExTP, nagyon bolondos, meg vélhetően extrovertált is


Krisztián:

xSFJnek tűnik.


Zolika:

Szerintem ISTJ.


Gáspár Laci:

Sztereotíp ESFP.



Ez az én véleményem.

De csak olyanok válaszoljanak, akik ismerik őket, vágják mi az az mbti, és trollkommenteket meg bunkó beszólásokat nem kérek.



2022. dec. 28. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
MAFV?
2022. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de mondtam hogy normális válaszokat kérek csak.
2022. dec. 28. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Győzike, mint INFJ??? Ennél messzebb nem is lőhettél volna mellé. Simán ESFP. Egy szikra extrovertált érzékelés (empátia) sincs. Egyébként is, az INFJ-t a "gondolkodó érző" jelzővel illetik. Nem ismered elég jól az MBTI-t, kérdező.
2022. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Győzik szerintem is ESFP.

Tesbeszéd alapján Fi használó, tehát INFJ nem lehet.

2023. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!