Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Private Sabina szerintetek...

Private Sabina szerintetek fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Fiú, mert biológialag az.
Fiú, mert nem viselkedik úgy mint egy nő.
Nő, mert a lelke nő.
Nő, mert úgy nézz ki.
36 szavazat
1 2 3
 1/25 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
69%
Férfi, de nem értem hogy ki ez.
2022. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem igazából mindegy. Azt soha nem fogom megérteni, hogy ez miért zavar mást.


Ugyanakkor azért valamin fennakadtam: "nem viselkedik úgy, mint egy nő". Ez egy eléggé szexista kijelentés, mert feltételezi, hogy nő csak úgy viselkedhet, ahogyan te azt elképzeled és mindenki más nem valódi nő, aki máshogy viselkedik. Szerintem szexista a férfiak felé is, hiszen mi van akkor, ha egy férfi meg nőként viselkedik? Egyáltalán mit jelent ez?

A nők úgy viselkednek, ahogyan akarnak. Pont úgy, mint a férfiak.

Nem Gipsz Jakab(né) fogja eldönteni, hogy kinek a viselkedése helyes és helytelen.

2022. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
1. Régen a Summer love nevű együttes énekese volt. Most youtuber/influenszer.
2022. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
86%
Kösz.
2022. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem leszarom.
2022. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%

#5 válaszolóval egyetértek.


De rakerestem ki ez és ránézésre biológiailag férfi.

2022. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a haverok a suliban azt mesélték hogy ők úgy hallották nő volt eredetileg, de férfi akart lenni mindenáron.
2022. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
66%
Férfi. El is mondta többször is
2023. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Férfi. És az is marad.

Azért, mert levágatta a nemi szerved, nem lesz nő.


Sőt, továbbmegyek, Szabolcs, remélem olvasod ezt: nagyon káros, amiket tolsz. Azt súlykolod a női "rajongóidnak", hogy a nő dolga a mosás, főzés, takarítás.

Hogy a nőkben "ösztönösen benne van" a takarítás utáni vágy, meg hogy az a természetes, ha a nő otthon megszakad.

Szörnyen nőgyülölő ez a duma, és észre sem veszi, a sok szerencsétlen nő meg bólogat.


Feministák évtizedek óta azon harcolnak, hogy a nőkben ne legyen ez a rettenetes megfelelési kényszer, erre jön ez a megcsonkított, mentálisan zavart ember és elezdi tolni, hogy igen, a nőknek sminkelnie kell, és a legócskább, "a férfiakna csak AZ kell"-dumát nyomja.


Én nő vagyok, és rengeteg szerethető, kedves férfit ismerek, akik undorodnak a felfújt szájtól, a szétplasztikázott fejű nőktől és nem olyanok, amiknek Szabolcs beállítja a férfiakat.


Sajnos a legtöbb transz, magát nőnek képzelő férfi ész nélkül nyomja a nőgyűlölő dumákat, és közben szanaszét sminkelve visítozik, hogy mekkora nő ő.

Nos egy nő nem a botoxtól meg a 3 kiló vakolattól lesz nő.

Sőt, a legtöbb, igényes férfi nem is keresi az ilyeneket, hanem a természetes, mosolygós lányokat szeretné komolyra.


És nem, a nőkben nincs zsigerileg kódolva a "háziasszonyság", kedves Szabolcs! De te ezt sosem fogod megérteni, mert sosem voltál nő. A kacsaszáj meg a műköröm nem tesz azzá.

2023. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
Na, megjött Transz Krisztína.
2023. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!