Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megan Fox azért öltözteti...

Megan Fox azért öltözteti lánynak a fiát mert eredetileg lányt akart volna?

Figyelt kérdés

Elsősorban a kérdésre érdekel a válasz. Amit alatta kifejtettem arra utánna válaszoljatok inkább légyszi :)

(A 9 éves fiát csúfolták kortársai mert Elza jelmezben flangált és Megan Fox ezen kiakadt mert szerinte támogatni kell a fia döntését. Amivel csak az a 2 baj van hogy egy 9 éves aligha tudja eldönteni hogy ő most transz lányka és több mint valószínű hogy azért "akar" lány ruhákat hordani mert 2 éves kora óta azt ad rá az anyja.


Ez nem minősül gyermek kínzásnak? Nem lehetne szegény fiút elvenni tőle és segíteni neki ameddig nem késő?😅)



2023. jan. 2. 00:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Lány ruhák hordása mióta kínzás? Miből gondolod, hogy nem az lenne neki a kínzás, ha nem hordhatná? (Mondjuk ha esetleg nincs a méretében és szorítja, akkor esetleg.)

Nem mindegy milyen ruhákat hord?


Én nem vagyok transz, de néha én is szívesebben hordanák női ruhákat, mert a férfi ruhákat annyira unalmasra tervezik. Főleg az olcsóbb kategóriában.

Elza ruhája tök király. Ki ne akarná hordani? Csak mesés az egész.

Ha árulnák/lehetne bérelni felnőtt méretben, akkor tuti felvenném és abban lennék itthon, mint a Jóbarátokban, amikor esküvői ruhában vannak.

2023. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Igen, majd te innen Magyarországról elveszed megan fox gyerekét, mert nem fiús, sötétkék adidas melegítőbe, és elnyűtt sportcipőbe van öltöztetve... Isten barma.
2023. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sokkal közelebb is találnál gyermek kínzást, mondjuk ahol verik a gyereket, megszégyenitik, stb. Magyarország sajnos ebben is élen jár, ahol a pofon még nevelési eszköz, pedig az sokkal inkább gyermek kínzás, mint hogy hagyja egy anya hogy a gyereke abban járjon, amiben jól érzi magát. Foglalkozz inkább az itteni hátrányos helyzetű gyerekekkel, akiket a szüleik elhanyagolnak, vernek, és csak a penészes kenyér jut, mert apukának a sör meg a cigi fontosabb hogy meglegyen, mint a szegény gyereknek a rendes étel. Foglalkozz a valós problemakkal, mert biztosítalak, hogy megan fox gyereke olyan luxusban él, ami neked még elképzelni is nehéz lenne. Hidd el, köszöni jól van.

Megjegyzem, amikor kislány voltam nekem szüleim hagyták, hogy hercegnő jelmezben járjak mindenhova, mert csak abban ereztem jól magam, mégsincs identitás válságom, hogy márpedig én királylány vagyok.

2023. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ja, tök normális egy fiút lány ruhába öltöztetni:D


Azért kínzás mert ha eléri a tini kort és tényleg lesznek alaposan átgondolt, saját gondolatai és véleménye szerencsétlen össze lesz zavarodva


A fiú ruhák meg nem csak kék melegítőből és Adidas cipőből állnak.



#1 Megnézném ahogy a munkába vagy akárhová beméssz kifestve, Elza ruhában:D


Tényleg ennyire nehéz felfogni hogy ő egy 9 éves akit 2 éves kora óta lánynak nevel az anyja és ha egyszer eléri a serdülőkort mégjobban össze lesz zavarodva?

2023. jan. 2. 09:28
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé rosszul gondolod, 😅.
2023. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#5


Akkor tegyük fel hogy egy gyereket 16 éves koráig rasszistának és nácinak nevelnek


Lesz belőle később baja vagy sem? Hatással lesz rá?


Vagy ez is csak olyan mint lánynak nevelni egy fiút és majd ha 16 évesen máshogy gondolja akkor hopp egy fiú lesz belőle minden probléma nélkül


Na ugye hogy nem:D

2023. jan. 2. 09:59
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
#6 ismétlem. Menj ki a helyi gettóba, és nézd meg a gyerekeket. Aztán gondolkodj el, hogy melyik a nagyobb kínzás. Full luxusban élni, és mindent megkapni, adott esetben hogy szoknyában járjon a gyerek, vagy éhezni, és verve lenni. Tudom hogy nehéz a kérdés, de talán rájössz egyedül is.
2023. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
38%

"lánynak nevelni egy fiút"

Ilyet nem lehet.

2023. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#7


Ennyi erővel minden okés mert mindig van rosszabb


Magyarország is csúcs szuper hely mondjuk Irakhoz képest ami pedog csúcs szuper Észak Koreához képest ettől függetlenül mégis mindenki elégedetlen a Magyarországi körülményekkel


Nem attól lesz szerencsés egy gyerek hogy gazdagok a szülei. Nem egy gyerek sztár vagy elkényesztetett gyereknek lett rossz élete mentális problémák miatt, elkezdett drogozni, inni, kikerült az utcára vagy szimplán öngyilkos lesz a stressz miatt


Amúgy meg gettóban jobb lenni mint Afrikában gyerekmunkásnak egy kis bányában napi fél tányér kajáért

Ettől függetlenül valahogy a gettó sem egy jó hely

2023. jan. 2. 11:23
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
Én csak azt mondom kérdező, hogy hagyd az álszentkedést, hogy mennyire aggódsz egy sztár gyerek lelki egészségéért, miközben a legnagyobb luxusban él, és ha kell, akkor a legjobb pszichológusok raja kezelné, mikozben a gyermek abúzus mindennapi dolog az országban.
2023. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!