Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megan Fox azért öltözteti...

Megan Fox azért öltözteti lánynak a fiát mert eredetileg lányt akart volna?

Figyelt kérdés

Elsősorban a kérdésre érdekel a válasz. Amit alatta kifejtettem arra utánna válaszoljatok inkább légyszi :)

(A 9 éves fiát csúfolták kortársai mert Elza jelmezben flangált és Megan Fox ezen kiakadt mert szerinte támogatni kell a fia döntését. Amivel csak az a 2 baj van hogy egy 9 éves aligha tudja eldönteni hogy ő most transz lányka és több mint valószínű hogy azért "akar" lány ruhákat hordani mert 2 éves kora óta azt ad rá az anyja.


Ez nem minősül gyermek kínzásnak? Nem lehetne szegény fiút elvenni tőle és segíteni neki ameddig nem késő?😅)



2023. jan. 2. 00:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#10


Nem vagyok állszent. Ha nem lenne kőgazdag az anyja akkor is ugyan úgy zavarna.

Pl az a pár is zavar aki meleg bárban viszi sztriptíz táncolni a gyerekét aki még a serdülő kort sem érte el és ők se nem sztárok se nem gazdagok

2023. jan. 2. 11:59
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
Egyelőre sokkal gyakoribb hogy verik a gyereket. Én azok miatt jobban aggódok. Szerintem az nagyobb veszély a gyerekekre.
2023. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%
Ismét ugrálunk a marginális problémákon, de nem foglalkozunk a legnagyobbakkal, amik minden utcában jelen vannak: alkoholizmus, családon belüli erőszak, szegénység, bullying, stb. Nevetségesek vagytok, Kérdező!
2023. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Akkor ne foglalkozzunk a melegek, transzok jogaival és a rasszizmussal sem:D


Jaah hogy az már más tészta gondolom hiába érinti a társadalom egyik legkisebb részét

2023. jan. 2. 13:55
 15/28 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező. Az egyiket diszkriminálják, es gyűlölet kampány megy ellene, a másik meg a legnagyobb luxusban él és mindent megkap. Azért a kettő nem ugyanaz 😂😂
2023. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

#15


És majd mit kezd magával ha majd már nem lesz az anyuci által kreált félrevezető álomvilágban?


Ha valaki luxus körülmények között van akkor mindegy hogy mivel tömik a fejét?

2023. jan. 2. 15:25
 17/28 anonim ***** válasza:
41%
Vagy kinövi, vagy valóban ilyen élete lesz. Igazából mindegy, amilyen gazdag egész életében élhet abban az álom világban. Én jobban aggódok mondjuk a bántalmazott gyerekek miatt, vagy a molesztált gyerekek miatt, de kinek mi a prioritás.
2023. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

#17


Tök jó hogy normális választ nem tudsz adni csak kifogást mondani.


Igen fontosabb és nagyobb probléma az hogy másokat vernek otthon


Ettől ez még ugyan úgy probléma. Ilyen alapon sok mindenről kár tudomást venni hisz Ukrajnában háború van, globális felmelegedés van Afrikában meg éheznek és szomjaznak bizonyos országokban



Gazdagok a szülei tehát megvan mindene (kivéve persze a normális ruhát és a rendes neveltetést)

Tegyük fel hogy mindent megkap a gyerekem amit csak akar, de mellette azt mondom hogy egy mocskos kis rohadék és mindenki utálja


A két eset nyílván különböző, de hosszútávon nincs nagy különbség


Az ő gyereke zavarodott és depressziós lesz az én képzeletbeli gyerekem meg önbizalom hiányos depressziós, de kit érdekel hisz jobb egy luxusvillában felakasztani magad mint egy gettóban.

2023. jan. 2. 15:52
 19/28 anonim ***** válasza:
43%
De azt nem te döntöd el, hogy mi normális nevelés. Annyi féle módon lehet nevelni egy gyereket, és a legtöbb beválik. A gyerek temperamentumahoz kell igazítani a nevelést, nem pedig a te értékrendedhez hogy egy idegen hogy neveli a saját gyerekét.
2023. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább Budaházy Eddáéktól kéne elvenni a gyerekeket, dehát ez nem fog megtörténni, mert nem egy ideális világban élünk.
2023. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!