Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik személy számodra a...

Melyik személy számodra a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Greta Thunberg
Andrew Tate
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Andrew Thunberg
2023. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem vagyok búzi, szóval Greta.
2023. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

egy jobbtard troll és egy libbant troll

jaj, nem tudok dönteni

2023. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Gréta, mert szeretem az együgyű bamba csajszikat. :)
2023. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Lássuk csak, egy gyerek aki a lehető legfontosabb probléma, nevezetesen a környezeti katasztrófa ellen próbál küzdeni, vagy egy dúsgazdag tahó bűnöző? Nehéz kérdés!
2023. jan. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Milyen gyerek? XD Szépen küzd a magángépével meg a nejlon szatyrokba csomagolt gyümölcseivel XD
2023. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kroms ***** válasza:
40%
Tökéletesen mutatja a társadalom jelenlegi állapotát a válaszok aránya. A szerencsétlen, fogyatékos gréta, aki a világon semmit nem tett le az asztalra a siránkozáson kívül, és akit a háttérhatalom azért tömött ki pénzzel, hogy a már ezerszer bizonyítottan nem létező "klímaváltozás" propagandáját döngölje még inkább az emberiség fejébe, nyilván nyerésre áll. Tate-nek meg nincs esélye, mert ő csak 4-szeres kick-box világbajnok, aki saját erejéből gazdagodott meg, ráadásul férfi is, tehát alapból gonosz...
2023. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kokomfitty ***** válasza:
54%

Már megint egy rossz kérdés. Az ellenkezőjét kellett volna kérdezni, igaz, én ezt nagyon nehezen tudtam volna szalonképes formában megtenni.

Thunberg esetén én inkább a szülei gerincállapotára kérdeznék

2023. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kroms ***** válasza:
49%

#8

Kréta szülei agymosott, "zöld" antifák, így nem is csoda, hogy egy zsák pénzért gyakorlatilag eladták qúrvának a lányukat.

2023. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!