Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Schobert Norbert hanyas...

Schobert Norbert hanyas tanuló volt fiatalon?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Bilógiából és kémiából kifejezetten gyenge volt.


Testnevelésből mindig jobbnak adta elő magát, mint amit valójában el tudott érni.


Magyar nyelv -és irodalom terén erős hiányosságokkal rendelkezett.


A matematika kifejezetten érdekelte, de milliós nagyságrendű számkörökben csak bankjegyeket tudott megszámolni.


Az idegennyelvek ismerete erősen korlátozott volt.


A történelemből nem tanult megfelelően.


Közepes...

2023. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Eggyes
2023. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Az első kommentelő bizonyítani is tudja amit ideböfögött?
2023. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Mivel folyton hülyesegeket beszél (a cukor vegyjele ugyanaz mint a kokainé...) ezért gyaníthatóan elég gyenge.
2023. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
De hogyha valaki konkrétumokat ír Norbi jegyeiről, akkor miért hiszitek el mindenféle bizonyíték nélkül? Az első leírt konkrétumokat, forrás nélkül persze, és a válasza fel lett pontozva. Én sem bírom Norbit, de akkor már írjon forrást valaki, ha már leírja ilyen konkrétan. Vagy csak Norbi megítélését akarta direkt5 rontani?
2023. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tipikusan a hülye kérdésre hülye válasz kategória. Mit gondolt a kérdező, hogy majd valaki belinkeli neki az összes bizonyítványának a képét elsőtől tizenkettedikig? Nyilván senki nem fogja tudni itt megmondani, hogy milyen tanuló volt. Csak erősen gyanítani lehet, hogy nem jó.

Az egyes válasza szórakoztató, az első pontja meg még tuti igaz is. Gondolom ezért lett felpontozva. A megítélésén meg nincs már mit ronatni.

2023. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem ez tipikusan a hülye kérdésre hülye válasz kategória. Mit gondolt a kérdező, hogy majd valaki belinkeli neki az összes bizonyítványának a képét elsőtől tizenkettedikig? Nyilván senki nem fogja tudni itt megmondani, hogy milyen tanuló volt. Csak erősen gyanítani lehet, hogy nem jó.


Az egyes válasza szórakoztató, az első pontja meg még tuti igaz is. Gondolom ezért lett felpontozva. A megítélésén meg nincs már mit ronatni."


tehát akkor ha úgysem lehet megmondani, akkor mindenki kamuzzon be valami random hülyeséget, és ha a hülyesége vicces, akkor az a topkomment? xDDDDD


Eléggé hülye észjárásod van. Ha erre a kérdésre ígyse meg úgyse lehet válaszolni, akkor a kérdéssel van baj, nem velem, mert rávilágítottam a válaszok hülyeségeire.


A kérdés azt kérdezte, hogy Norbi milyen tanuló volt, nem azt, hogy kamuzzanak be róla random hülyeségeket, amik viccesek. :))

2023. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A legőszintébb válasz erre az hogy nem tudom
2023. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!