Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak számomra bicskanyitogató...

Csak számomra bicskanyitogató stílusú Polgár Tünde?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan ki ő, mi ő, csak a közösségi médiában látom, hogy egy ízléstelen kiöregedett oreg (prostituált?) "úrinő" tippeket osztogat. Számomra kevés olyan ember van, aki ok nélkül, ismeretlenül ellenszenves, de ez az öreg hölgy számomra irritálóbb mint egy Kiszel Tünde és Medveczki Ilona keveréke

2023. jan. 24. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Életemben nem láttam, sőt nem is hallottam én róla. szóval a hiba nálad lesz. :)
2023. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem veszítettél semmit😅
2023. jan. 24. 11:16
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha úgy állsz hozzá, hogy Magyarországon már ilyen szélsőségesen gazdagnak lenni is polgárpukkasztó, hiszen az átlag ember ehhez képest nyomorúságosan él, akkor nyilván bicskanyitogatónak tartható.


De azért magadban is tarts egy kis önvizsgálatot, hogy nálad vajon miért válthatja ki ezt a reakciót.

2023. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvelem.
2023. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ahogy affektal és játszani próbálja a szerepét, számomra taszító
2023. jan. 24. 13:03
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
En sem kedvelem.
2023. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Nem láttam sok tartalmat tőle, és igazából amiket láttam azokat is máshonnan, valamikor néztem a férje és a fia videóiba és ott is feltűnt asszem de alapvetően mások videóiban láttam őt.


Számomra baromi irritáló. Ennél az úrinő imázsnál még a gazdag atlétatrikós aranyórás és aranynyakláncos gazdag tróger suttyó stílus is sokkal jobb, bár eme stílus legtöbb követője gyökér, rossz esetben aljas bűnözők is.


De ez a felesleges urizálás, hogy késbak, meghogy a táskát véletlenül se tedd az asztalra étteremben, hanem legyen TÁSKATARTÓD, az nonszensz. Miért nem jó, hogy lebacca a földre a szaros táskáját? Félő, hogy össezkoszolja a luxus táskáját? A férje nem venne újat neki?:))

2023. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

"Ha úgy állsz hozzá, hogy Magyarországon már ilyen szélsőségesen gazdagnak lenni is polgárpukkasztó, hiszen az átlag ember ehhez képest nyomorúságosan él, akkor nyilván bicskanyitogatónak tartható."


A gazdagság önmagában nem rossz, sőt jó is. De az undorító úrinő stílus amit ő levág, az felháborító. Egyíébként mit is tett le az a nő az asztalra? Nem a férje a nagy gazdag neki is? Hiszen a férjének van Rollsa nem?

2023. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kiöregedett luxusk..a
2023. jan. 26. 18:57
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

De ez miért fáj nektek ennyire?


Én is csak egy csóri árufeltöltő vagyok, még sem igazán üti meg az ingerküszöbömet ez a nő.

2023. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!