Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet, hogy ennyire...

Hogy lehet, hogy ennyire vörös hajúak és fehér bőrűek Harry herceg és Meghan Markle gyerekei?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy egyáltalán nincs bajom semmilyen más bőrszínű emberekkel. Csak számomra nagyon furcsa, hogyha a nagymama ennyire sötét bőrszínű, akkor hogy ez a vörös szín és fehér bőr öröklődött? Általában nem fordítva van?


[link]


[link]


2023. jan. 24. 05:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Majd az ő gyerekeiken visszajön valószínűleg.



Ugyanígy van az unokatesómèknàl.


A nagymama roma, de nem a sima, akiket általàban ismerünk, és elég pejoratívan gondolunk rájuk, hanem a aki tényleg, aki a sajàt nyelvet beszéli a családjàval, tartja a hagyomànyokat, de mellette modern.


Neki a lànya ugyanúgy néz ki, de a szeme világos lett. ( apja világos haj-bőr; kék szem )

Vörös férje van.


Gyerek vörösesszőke hófehér bőr kék szem. Semmi roma vonàsa nincs, pedig az anyukája a kék szem ellenére és a nagymama is a klasszikus gyönyörű roma lány. ( mint Esmeralda a Notredame-i toronyőrből)


Nah ennek a lánynak a tesója fehér lett kék szemmel, a férje is teljesen europid. De barna hajjal szemmel


Kisfiúknteljesen roma színnel és vonàsokkal rendelkezik.


Pedig a szülőkön semmi vonás nincs.



De ne keverjek bele rasszokat.


Férjem szőke kék szem, jól barnuló fehér bőr.( klasszikus szörföző🤣)

Én barna, szinte fekete haj; barna szem, hófehér bőr, sosem barnulok le.


Felmenőink hasonlóak, nincs más rasszú köztük)


Lànyom vörös hajú lett aranybarna szemmel.

2023. jan. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én több fotót is láttam, mindegyik kicsit csal. Én is vörös vagyok, hófehér bőröm volt gyerekként, már icurkapicurkát barnult, de már nem olyan természetellenesen fehér. A gyerekeiknek a gyerekemnél(aki barna haj, barnuló bőr) is sötétebb a bőre. A kislánynak is. Látszik, hogy nem átlagos vörös babák, akiknek vakít a bőre.


Egyébként úgy, mint amit linkeltél, anyuka félig fekete, világosabb a többieknél, de sötétebb a fehéreknél. Ez tök oké így, várható volt, hogy valóban vörös apukától és vakítóan fehér felmenőktől nem fog így kijönni a sötétebb árnyalat a bőrükön. Az előttem lévő kommentelőnél apuka barna haja és bőre miatt lehetett ilyen a gyerek, ha találnak szőke kékszemű párokat a gyerekeik, akkor elenyésző esély a visszaköszönésre. Amúgy szerintem tök klassz az egész keveredősdi, szép gyerekek.

2023. jan. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
2023. jan. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert Meghan kevert rasszú. Ha nem az lenne akkor esélyesebb lett volna a gyerekeinél a sötét bőrszín. De azok a gyerekek nem félvérek, hanem negyed. Anyuka félvér, apuka fehér. Lehet később, az ö gyerekeiknél látványosabb lesz a sötét tónusú bőr, van olyan hogy 1-2generáción nem jön ki, aztán visszaüt a gyerek a nagymamára, dédire 🤷🏼‍♀️. De az is lehet, hogy az ő gyerekeiken sem fog látszani, ha olyan partnerük lesz, aki tovább "hígitja" a fekete vérvonalat. Minél kisebb részben fekete, annál kisebb az esély, hogy az lesz látványos. (Persze nem lehetetlen, simán visszaüthetnek majd Meghan anyukájára. De kisebb az esély, mint egy tisztán félvér gyereknél, mint pl Meghan.)
2023. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igy:


[link]


Szoval, barmi lehetseges.

2023. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

meg így:

[link]

2023. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2023. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2023. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

itt is van szeplő:

[link]

2023. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2023. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!