Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc színésznőtök, és...

Ki a kedvenc színésznőtök, és miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Reese Witherspoon. Nagyon szeretem a filmjeit meg őt magát is. Szerintem nagyon kedves és a stílusa is jó
2023. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Amy Adams, mert sokféle tud lenni.
2023. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Jennifer Lawrence. Mert nagyon tetszik. (Sajnálom, ilyen szempontból felületes vagyok)
2023. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként Jennifer Lawrence tündéri és jól játszik az American Hustle-ben. Tehát nem csak egy üres baba ő sem.

De egyébként Elisabeth Olsenért is odavagyok, ahogy felnőtt a Doctor Strange második részében ahhoz a drámához, amit el kellett játszani. Visszanézve a korábbi részekben még csak egy kislány, itt meg igazán szépen eljátszotta a dolgát. Azzal együtt is, hogy nem igazán sikerült jól ez a mozi, bár én így is szeretem.

2023. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Halász Judit! Kicsi korom óta mindig felvidít és megvigasztal. Nagyon szeretem azt a kedves vidám hangját. És szerintem nagyon jól alakít a felnőtt darabokban is! Májusban megyek majd egy koncertjére, már számolom vissza a napokat. 16/L
2023. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!