Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért beszélnek egyesek...

Miért beszélnek egyesek rosszalóan Leonardo DiCaprio magánéletéről?

Figyelt kérdés
Nyilván rengetegen irigykednek rá. Sokan pedig ,,féltékenyek" és irigyek a fiatalabb lányokra akik összejönnek vele. Ez talán érthető de miért kell úgy beszélni erről mintha valami hallatlan, aljas dolog lenne? Mégis mi megbotránkozni való lenne ebben? Nagyobb korkülönbségre is vannak példák ahol teljesen jól érzik magukat egymással a felek. Talán még az ismeretségi körünkben is van ilyen. Lehet csak fel van fújva a téma?

2023. febr. 7. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Sosem hallottam senkit róla beszélni. A te életedre milyen hatással van?
2023. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
1.Pedig az USA-ban a plázákban ez a heti téma.
2023. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
38%
Leo bepróbálkozhatna nálam is. Amúgy sem vagyok még 25 éves.
2023. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
2. Az más, de akkor eltévesztette az oldalt a gyerek.
2023. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 Az enyémre és rengeteg más ember életére közvetlenül semmilyen hatással. Valami miatt mégis írnak róla a híroldalak és beszélnek róla az emberek. Korosztálytól függetlenül. Nem, nem főként a tini korosztály.
2023. febr. 7. 22:58
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem hallok róla semmit. A sikeres nőkre, pasikra úgy is mindenki irigy, ez ellen nem lehet semmit tenni. Max kevesebb hírt olvasni.
2023. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Sose hallottam senkit erről beszélni. Te igen?
2023. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Na nézzed a filmjeit. Akkor egy nézővel kevesebb. Ha minden ember így gondolkodna, akkor senki se nézné a filmjeit, így őt nem alkalmaznák, és nem lenne többé szupersztár meg milliárdos, akkor meg máris nem másznának rá az aranyásó csajok.

Kicsiben kell kezdeni.

2023. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Pont ma olvastam erről, pedig nem is ez volt a célom, hogy ilyeneket olvassak de szembejöttek velem a celebhírek. Nos, ha valaki csak és kizárólag fiatal buxákhoz nyúl hzzá, az azért már eléggé ciki dolog. Persze neki ez a magánügye, de azért ciki, ha valakinek egy nő 25 éves korig nő. Neki is joga van hozzá, meg nekem is, hogy kimondjam az igatat.



Ráadásul alapvetően én milf párti vagyok, szóval én meg 24 évesen legjobban a nálam idősebbekhez vonzódom, persze nyilván nem csak hozzájuk. Ezt azért írtam le, hogy a jó öreg irigy vagy faktort ne vegye elő senki, hogy csak azért szidom a fiatal csajok miatt, mert minden álmom minél több 18 évessel lenni.

2023. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

"Sose hallottam senkit erről beszélni. Te igen?"


Akkor mégis mit keresel ebben a kategóriában? Esetleg Dicaprio nem érdekel, de egy Kulcsár Edina jobb lenne?


Bár alapvetően én annak vagyok a híve, hogy bizonyos keretek között bárki írhat bármit egy fórumra, de ez a sok sose hallottam róla neked se kéne típusú komment már nagyon zavaró.

2023. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!