Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows nem ismeri fel az...

Windows nem ismeri fel az Arduino Pro Microt, hogyan tudnék találni hozzá illesztőprogramot?

Figyelt kérdés

Vettem egy Arduino Pro Micro-t innen:

[link]


És az vele a problémám, hogy nem ismeri fel a Device Manager Usb résznél:

"Unknown USB Device (Device Descriptor Request Failed)"


Már próbálkoztam több féle illesztőprogrammal és el nem tudom már képzelni mivel tudnám megoldani a problémát.



#ATmega32U4 #Arduino Leonardo #Arduino Pro Micro #Arduino USB Driver
2023. febr. 1. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani, rég Arduinóztam már... de ehhez nem kell külön "programozó"?

A Nanohoz nem kell, ott a lapka tartalmazza. De - tényleg nem 100% - úgy emlékszem, a Pro-szériánál - pont azért, hogy ne legyen rajta semmi "felesleg" - nem része, külön kell hozzá beszerezni.

2023. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én valahogy az Arduino Leonardo kis gyerekeként fogtam fel, eddig de ahogy a videókat elnéztem nem volt plusz egység hozzá kötve. A CH340 Driver és az FTDI driver nem elég neki, viszont próbálgattam is de mindegyikre azt írja már telepítve van és naprakész, és nem akarja felismerni, még egy blink-et sem enged le futtatni.
2023. febr. 2. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:

"ahogy a videókat elnéztem nem volt plusz egység hozzá kötve"

Az lesz a "programozó" néven emlegetett hardver. Szerintem.

2023. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak usb modul, ehhez kell board is
2023. febr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!