Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted Péterfy Bori zsidó?

Szerinted Péterfy Bori zsidó?

Figyelt kérdés
komolyan kérdezem.
2010. okt. 4. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem mindegy?
2010. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Az.
2010. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
hát nem leszrom pont? imááádom! (van rá esély amúgy)
2010. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

zsidó az apátok f-a-sz-a! :D


Péterfy Bori 4EVER!!!

(Bűvös vadász a legjobb számuk)


bééééééke......:-)

2010. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Miért gond ez? Ha zsidó valaki,az nem sértés. Legalábbis úgy vettem észre hogy a kérdező sem rosszindulatból kérdezte.
2010. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Nézzétek végig a kérdéseket! Mik a leggyakoribbak? X zsidó? Y meleg? Ki a fenét érdekli ez. Mindenkinek a magányügye!!! Vallásszabadság van, nem tiltott a homoszexualitás!!!

Még akármilyen komolyan is kérdezed, mert csak őszintén kíváncsi vagy rá, nem itt kellene feltenned. Annyi mindent meg lehet tudni a google-ból!!!

2010. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
72%

Figyu, Bori esetében engem sem izgat túlságosan, pedig Vona Gábor híve vagyok és Izrael külpolitikájától, a Finkelstein által bemutatott holobuisnesstől, meg a jelenlegi pénzügyi rendszertől és zsidó reprezentánsaitól illetve zsidó spekulánsaitól felfordul a gyomrom.


A közösségi attitűdök miatt ne szívjon már az egyén, könyörgöm.


Te Mordechai Vanunu - t is lezsidóznád pl.? Attól, hogy a magyarok 70% - a kompetitív, bunkó, érzéketlen és közönyös te is automatikusan az leszel?


Bori nagyanyja a wiki szerint például egy Jancsó Adrienne nevű székely származású színésznő, dédnagyapja Áprily Lajos, a szintén székely gyökerekkel rendelkező, ismert író, akit remélem magyar létedre nem kell bemutatnom. Megfelel? Elég magyar neked?:)


Egyébként az sem érdekelne, ha zsidó lenne. A tettei és a viselkedése alapján a gyűlöletes Kohn Bendittől netán a Retek Klub vagy az Index.hu értékgyilkos zsidajairól (apropó, láttad ott őt valaha?) esne egy kategóriába, hanem Romhányi Józseffel vagy Richter Gedeonnal. A világ nem fekete - fehér, ahol árpádsávos lovagok küzdönek a hétfejű zsidó métellyel. Ismétlem ezt egy olyan szociálkonzervatív, jobbik szavazótól hallod, aki már nem egyszer büszkén viselte az árpádsávot és ott volt a gárdisták mellett.


Bori szép, rendes és tehetséges, max a proller irigykedik. Kész felüdülés, hogy még a mai Magyarországon is vannak igényes énekesnők, nem csak a múlt éra nagyságai közül válogathatok. (Cserhátit, Kocz Zsuzsa, Napóleon Boulevard stb..)

Jó és érthető az amit csinál, de persze aki a WB - s Noise Night Life - os, hallgatghatatlan, technos szeméten szocializálódik, meg az üres tucc - tucc - ra van hangolva a lelkivilága, annak nem fekszik Péterfy muzsikája...


Amúgy nekem a Vámpír a kedvencem tőle.:)

2011. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
66%

Figyu, Bori esetében engem sem izgat túlságosan, pedig Vona Gábor híve vagyok és Izrael külpolitikájától, a Finkelstein által bemutatott holobuisnesstől, meg a jelenlegi pénzügyi rendszertől és zsidó reprezentánsaitól illetve zsidó spekulánsaitól felfordul a gyomrom.


A közösségi attitűdök miatt ne szívjon már az egyén, könyörgöm.


Te Mordechai Vanunu - t is elítélnéd a zsidó származása miatt? Attól, hogy a magyarok 70% - a kompetitív, bunkó, érzéketlen és közönyös te is automatikusan az leszel?


Bori nagyanyja a wiki szerint például egy Jancsó Adrienne nevű székely származású színésznő, dédnagyapja Áprily Lajos, a szintén székely gyökerekkel rendelkező, ismert író, akit remélem magyar létedre nem kell bemutatnom. Megfelel? Elég magyar neked?


Egyébként az sem érdekelne, ha zsidó lenne. A tettei és a viselkedése alapján nem a halmozottan gyűlöletes Kohn Bendittel vagy a Retek Klub és az Index.hu cinikus, értékgyilkos zsidajaival (apropó, láttad ott őt valaha?) esne egy kategóriába, hanem Romhányi Józseffel vagy Richter Gedeonnal mondjuk. A világ nem fekete - fehér, ahol árpád - sávos lovagok küzdenek a hétfejű zsidó métellyel.


Ismétlem ezt egy olyan szociálkonzervatív, Jobbik szavazótól hallod, aki már nem egyszer büszkén viselte az árpádsávot és ott volt a gárdisták mellett.


Bori szép, rendes és tehetséges, maximum a frusztrált proller irigykedik. Kész felüdülés, hogy még a mai Magyarországon is vannak igényes énekesnők, nem csak a múlt éra nagyságai közül válogathatok.


(Cserhátit, Kocz Zsuzsa, Napóleon Boulevard stb..)


Élvezhető és érthető az amit csinál, de persze aki a WB - s Noise Night Life - os, hallgatghatatlan, technos szeméten szocializálódik, meg az üres és dögunalmas kongásra van hangolva a lelkivilága, annak nem fekszik az igényes zene.


Amúgy nekem a Vámpír a kedvencem tőle.:)


Elnézést a helyesírási hibákért, csak kapkodtam.

2011. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
37%
*Áprily Lajos, az ismert költő
2011. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted lesz*rom? :) Az egyik legjobb Magyarországon.
2014. jan. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!