Depeche Mode?

Figyelt kérdés
Kívül-belül cukik és emellett tehetségesek.

2023. febr. 9. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Más is így gondolja?
2023. febr. 9. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehetségesnek nagyon tehetségesek, cukinak viszont szerintem nagyon nem cukik.
2023. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Hát az új számuk elég semmilyen. Talán időszerű lenne belátni hogy a Violator óta nem megy nekik és nem erőlködni új számok írásával.
2023. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hármassal részben egyetértek, de én a Songs of Faith and Devotion (1993) albumot tekintem mérföldkőnek. Azon még olyan kiváló számok szerepeltek, mint a Mercy in You, a Condemnation, a Get Right With Me, vagy a One Caress. Az ezt követő időszak tényleg gyenge: a Barrel of a Gun kivételével lényegében egyik számuk sem tetszik. Alan kiválása és Dave drogozása alaposan rányomta a bélyegét a további albumok színvonalára. (...de ez csak a privát véleményem, több ismerősöm is azt vallja, hogy ők nem érzékeltek ezután sem minőség csökkenést, csak stílust váltottak.)
2023. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A cukit azért írtam, mert fiatalon nagyon édes feje volt mindegyiknek, főleg Davenek akinek szerintem még most is nagyon bájos az arca.

Meg nagyon barátságos, kedves emberek (a Duran Duranos fiúkkal ellentétben).


Igen, tény, hogy a korai számaik jobban voltak.

2023. febr. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!