Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mester Tamás meleg? És szted...

Mester Tamás meleg? És szted jó hangja van?

2010. okt. 4. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Egy öntelt majom, a hangja/zenéje pedíg még magyar szinten is nulla.
2010. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Friderikusszal is volt viszonya, azért élcelődnek egymással annyit, szinte szombaton is végig civakodtak. Vak aki ezt nem veszi észre.

Nincs rossz hangja amúgy.

2010. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Sztem egy búnkó b*zi!! Osztja az észt a megasztárban,mintha neki olyan jó hangja lenne....
2010. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

SZERINTED HA NINCS JÓ HANGJA MÉRT LETT ÉNEKES ?

sztem csak irigykedsz mert te nem vagy híres!! ennyi

és jó hangja van ennyi

2010. okt. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem el hogy folyton b*zizni kell! Miért nem mindegy nektek hogy kinek mi a szexualitása? Akinek tetszik a hangja meg a zenéje annak szerintem mindegy hogy mit csinál a magánéletében,akkor is szeretni fogja.

Mellesleg majd biztos Friderikusszal... -.-

Hogy válaszoljak a kérdésre,szerintem mindenképp gyanús,mert nem hallottam róla hogy lett volna bnője mióta ismert,ugyanakkor nem mondom hogy meleg mert nem ismerem,ezt csak ő tudhatja. Hivatalosan nem az,legalábbis nem vállalta fel.

A hangja nekem nem tetszik,úgy gondolom hogy nincs helye a megasztár zsűrijében,legalábbis annak az elvnek amit ő képvisel. Mert ugye ő arra megy hogy sztárokat csináljon,és azt is figyelembe veszi a zsűrizésnél,hogy világsztárként kinek lenne esélye. Mivel ő évek óta próbálkozik,mégsem érvényesül a zenében,nem értem miért beszél ilyenekről. Szerintem nem kiemelkedő tehetség az éneklésben. A dalszövegírói munkásságát elismerem,azzal többre menne.

2010. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

A kettőnek van köze egymáshoz? Amúgy nem ismerem személyesen, nem ítélkezem, de egy pár ember akire mindkét tulajdonság ráillik:

-Elton John

-George Michael


...és remek zenészek/énekesek.


Amúgy nekem bejön egy-két száma, ami még kb 4-5 éve jelent meg. A többit meg nem is nagyon ismerem.

2010. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

10:23 én még megemlíteném Adam Lambert-öt ;)

És teljesen igazad van! A két dolognak semmi köze egymáshoz,vagy ha van is akkor csak jó értelemben. Mert a legtöbb meleg pasinak van művészi hajlama,és jobban bele tudják élni magukat a zenébe,színészetbe,festészetbe...stb :)

Nem tudom miért kell folyton azzal foglalkozni hogy ki meleg vagy hetero.

2010. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
még szép,forró mint a kályha
2010. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom. De ha az is, akkor mi van, ha nekem a zene egy b*zival kezdődik: Freddie Mercury. Ki vonhatná kétségbe, hogy ő egy óriás?

Nem mondom, hogy M.T. Mercuryhoz mérhető.De egy ember nem attól nagy művész és esetleg nagy ember, hogy kivel szexel.

Nővel vagy férfival?

Nem is tudom, hogy kinek mi köze hozzá?

2010. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Engem nem izgat, hogy meleg-e vagy sem, nem emiatt kedvelem... (másnál is így vagyok!) a hangját pedig nem a szexualitásával kötöttem össze, hanem csak másodlagos kérdésként tettem fel az elsőtől teljesen függetlenül!

köszi azért a válaszokat!

2010. okt. 9. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!