Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a Sebestyén Balázs?

Ki ez a Sebestyén Balázs?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen be van mindig kapcsolva a rádió és reggelente ez az alak osztja az észt. Egy hónapig figyeltem a műsort és azt vettem észre, hogy ez az ember mindenhez "ért". Pl: teológia, egészség, politika, gazdaság stb. Mindig mindenben okoskodik. Milyen végzettsége van(BSC,MSC,PHD), hogy mindenhez "ért"?
2010. okt. 5. 16:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én bírom a Balázst de sztem semmi különös végzettsége nincs csak egyszerűen ilyen...érdekli minden:D
2010. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Egy öntelt, nagyképű alak. Max érettségije van.
2010. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Jól néz ki, de ennyi. Tényleg nagyképű kicsit, és az öltözködési szokásai....:D De ennyi elég volt neki, hogy megszedje magát:

[link]

2010. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:
85%

Általában egy műsornak előre el van készítve az adásmenete, téma megjelöléssel, hogy mik lesznek a műsorban.

A témákra a műsorvezetőknek előzetesen fel kell készülniük, hogy műsor vezetőjeként ne maradjanak alul valamely beszédtémában. A műsor készítése nem csak magáról az "előadásról" szól a műsoridő alatt, hanem előzetes technikai, és elméleti felkészülésről is.

Nem tudom, milyen végzettsége van, de ahova járok suliba, ott már az elején elmondták a tanárok.

2010. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
72%

Sebestyén Balázsnak bölcsész diplomája van, úgy tudom.


De nem az iskolai papírok számítanak itt. Neki(k) az a munkájuk, hogy 11-kor hazamennek, miután a következő napi témákat megbeszélték, hogy mik lesznek, majd utána olvasnak a következő témáknak és készülnek a beszélgetésekre...


A rádiós "okoskodás" sokkal több és nehezebb munka, mint aminek látszik... (A kérdező egyébként fel tudna készülni ennyire napra készen egy adott témából, amiről hallani sem akar, úgy ellenzi/utálja az adott témát? Ha igen, mindezt elő tudja adni ilyen érdekesen, hogy érdekeljen másokat?)


És azért ő okoskodik a legtöbbet, mert a főnökük így utasította őket. Szerintem pedig ez azért van így, mert ő a legmegosztóbb (ergo leghallgatottabb) személy hármójuk közül. <--- Ha a véleményével azonosulsz, azért hallgatod, ha pedig szerinted hülyeséget mond, akkor azért.. Statisztika az egész. :)


És ez most nem az ő megvédése, hanem maga a rádiós műsorvezetés megismertetése volt, nem támadásnak szántam, ezek tények. :)

2010. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ja igen! És aki meg nem hallgatja - gondolom Te is ezt vallod, kedves kérdező, nos, azok "reklámozás" gyanánt pozitívan, vagy negatívan, de beszélnek róla. És ez reklámozásnak számít, ami Sebestyén Balázsnak és a rádiónak jól jön. :)
2010. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"

A rádiós "okoskodás" sokkal több és nehezebb munka, mint aminek látszik... (A kérdező egyébként fel tudna készülni ennyire napra készen egy adott témából, amiről hallani sem akar, úgy ellenzi/utálja az adott témát? Ha igen, mindezt elő tudja adni ilyen érdekesen, hogy érdekeljen másokat?) "


Igen, meg tudnám csinálni, de az én véleményemre senki sem kíváncsi.

2010. okt. 6. 13:05
 8/11 anonim válasza:

Viszont az övére így, vagy úgy, de sokan kíváncsiak. :)

Lehet, hogy okoskodásnak tűnik, de ezzel együtt sokszor mond jókat. Persze előfordul, hogy bődületes hülyeséget mond. :D


Ez a média ereje. Azért megnéznélek, hogy ország-világ előtt hogy teljesítenél. Máris van egy érdeklődő rajongód! :))

2010. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elég jól teljesítenék, de az ország-világ nem ad lehetőséget.
2010. okt. 6. 13:30
 10/11 anonim válasza:

Akkor nem elég jól.


Egyébként én is rádiós műsorvezető vagyok. Egy kicsi, helyi rádiónál, pont most kaptam ajánlatot egy nagyobb rádiótól. Persze ez sem egy nagy kereskedelmi méretű, de ami késik, nem múlik, a szamárlétrán végig kell lépdelni.


Szerintem amíg ilyen savanyúan és negatívan állsz dolgokhoz, mindenben/mindenkiben a rosszat keresed, erősíted, nem is lesz rád kíváncsi senki sem. :( (Bocsánat, ha nem így van, de a topicod és hozzászólásaid alapján Nekem ez derült ki rólad. Persze lehet, hogy rossz meglátást, ez esetben elnézésedet kérem.)


Ha megnézed, Balázs igyekszik a pozitív oldalát erősíteni minden témának és megoldást találni problémákra, vagy olykor egész érdekes, ám logikus szemszögből mutat be egy-egy témát. (Azért őt hozom fel példának, mert miatta nyitottad a topicot.)

2010. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!