Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Georgina Kövér...

Szerintetek Georgina Kövér hogy tudott Czibók Lászlóval összejönni ?

Figyelt kérdés

Néztem mostani videót róla kiegyensúlyozott,izmos, kedves , szép nő miért akart Lacival egypárt alkotni ?

Nem értem szerintem egy ilyen nő akármelyik pasit megkaphatná bármelyik újjára ha szeretné


2023. febr. 22. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ő Lacit akarta.
2023. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%
Laci nyomult az alvilágban is,azért.
2023. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyáltalán szép, de ízlések és pofonok. A rossz mínűségű nagy tetoválása sokat ront az összképen.

A nőknek bejönnek a nagydumás jó kiállású férfiak, mint Czibók. Laci nem volt épp egy zseni, kétségtelen, hogy vokt önbizalma, Gina meg hát nekem soha nem tűnt intelligens igényes nőnek...


Nem követem már az èletét de Czibók utáni barátja is egy pózolós- feszítős igénytelen tetkós IQ bajnok volt. ( Nem tudom, mi az oka, de mintha előírás lenne az ilyen gyúrósoknal, hogy fakezű tetoválóhoz járjanak).

2023. febr. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Hát figyelj, Laci tényleg sok sületlenséget összehordott, de ettől még azért volt neki dumája és nagydarab volt. Én a hülyeségei ellenére is kedvelem a mai napig a karakterét, bár pár hülyeségét átbeszéltem volna vele, de hát már nem él.


Georginát csak Laci miatt ismertem meg, végülis eléggé jó nőnek is lehet őt nevezni, (ki is vertem rá egyszer vagy párszor) de azért látszik rajta a kor, tetkói vannak és a hangja is mély, ha jól emlékszem, mert régen hallottam tőle bármit is. Szóval van benne bőven vonzó, de nem egy álomnő, persze ez szubjektív.


Ilyen nőhöz inkább egy ilyen men's phisique szépfiú (kigyúrt szépfiú) illene, vagy inkább egy hagyományosabb jóképű de férfias nagydarab fickó. Ő Lacit választotta.


De azért a fitnesz cicababák általában nem is a diplomás mérnökökre szoktak bukni, szóval sokaknak kő egyszerű pasijuk van, aki szintén benne van a fitnesziparban. Ergo a legtöbb pasija se zseni.

2023. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!