Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cristiano Ronaldo párjának...

Cristiano Ronaldo párjának nem lehetett ijesztő, hogy ennyi gyermeket kell nevelni?

Figyelt kérdés

Most nézem a netflixes sorozatot, ami róla szól. Én hasonló korú vagyok, de ezt elképzelni sem tudnám, hogy egyik hétről a másikra hirtelen anya lennék, ráadásul nem is egy hanem rögtön 3 kicsié.

Megértem, hogy szeretik egymást, nyilván az, hogy bármit megvehet, megtehet az egy nagyon nagy könnyebbség. De pont ha ilyen helyzetben lennék, nem vágynék arra, hogy 3 picire vigyázzak.

Jelenlegi helyzetemben sem akarok még gyereket, fiatal is vagyok hozzá szerintem még, lehet csak ezért furcsa nekem. :)

Vagy nektek nem lenne az?



2022. febr. 1. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Van ott babysitter,meg egyéb kiszolgáló személyzet.
2022. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Annyi penze van a tagnak hogy meg enis nevelnem a gyerekeit, pedi ferfi vagyok :D
2022. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

"Megértem, hogy szeretik egymást"

Bocsánat, de ezen hangosan felnevettem. Biztos azért cserélgeti Ronaldo a barátnőit évente mert minddel halálosan szerelmesek egymásba. Meg fordítva is biztos nem az eurómilliárdokat tartalmazó bankszámla meg a világhírnév az ami odavonzza a nőket, hanem csak és kizárólag Cristiano belső tulajdonságai... :D

2022. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 nekem például arcra nem tetszik, de az biztos, hogy nem egy Lőrinc. Sok valakinek tényleg tetszik, végülis ápolnak tűnik, ki van gyúrva stb.
2022. febr. 1. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Gondolod o kel a kicsikhez hajnal 2-kor?

Vagy o csinal reggeli-ebed-vacsorat?

Valoszinuleg bevasarolni se o vasarol be.

De takaritania se kell.


Szornyen ijeszto lehet igy gyereket nevelni, hogy semmi felelosseg nincs a nyakadban mikozben a vilag osszes penze a kezedben.

2022. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Egy senkibol milliárdos világsztár lett a pasi mellett, mit érdekli őt mennyi a gyerek. Az a csaj amúgy 10 évvel idosebbnek néz ki
2022. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd el, nem ő neveli. Amennyi pénze van Ronaldonak biztos tud bébiszittert fogadni minden gyereke mellé. Sztem Georgina alig neveli őket, max a sajátját.
2022. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj ezzel a sorozattal, hogy róla szól, de nem a teljes valóságot adja vissza, meg van rendezve az egész. Ne gondold, hogy ő egy szuperanyu, 28 évesen, aki teljesen egymaga foglalkozik egy lassan 12 éves kamasz fiúval, három 5 évessel, (akik egyébként a sorozat alapján eléggé hisztériásak is, persze tudom, gyerekek, de sok tud ez lenni hamar), illetve nemsokára majd két újszülött babával.

6 gyerek, baromi sok.


A nagy, mindent elsöprő szerelemről meg annyit, hogy bár biztos szeretik egymást, de Ronaldo kihúzta a csajt a nyomorból. Könnyű villogni egy Netflixes sorozatban, hogy magángéppel utazom, ide megyek, oda megyek, csak ez nem a csaj sikere. Nem lehet rá felnézni azért, mert jómódban él a gazdag párjának köszönhetően. :)

2022. febr. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cristiano fia, Junior nagyon nyugodt, higgadt, tisztelettudó, szerény fiúnak tűnik a dokukentum sorozat meg az insta képek alapján. Latszik, hogy sokat foglalkozik a tesóival. Viszont az egyik kislány (a göndör hajú) baromi hisztisnek tűnik. Megfigyeltem "okával" (ahogy mondani szokták) egy jelenetben, ahol hátul van, de feltűnt, hogy hisztizett, amikor a családi ebédkor hisztizett, hogy elvették tőle a telefont. Aztán gyorsan visszaadták a felvétel kedvéért, hogy ne sírjon.
2022. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ronaldo se foglalkozik többet a gyerekeivel.
2022. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!