Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bochkor és Várkonyi Andi...

Bochkor és Várkonyi Andi barátai miért nem szólalnak fel, hogy a kommentelők kontrollálják magukat?

Figyelt kérdés

Nem lenne társadalmi felelősség jelezni a bántalmazó kommentelőknek, hogy helytelen, amit csinálnak? Rengeteg a frusztrált, személyiségzavaros ember, viszont ettől még nem kellene nekik platformot biztosítani arra, hogy gátlástalanul bántalmazzanak más embereket.

Pl. itt van a Várkonyi-Mészáros ügy. Először én is rácsodálkoztam arra, hogy összejöttek, mert VA-hoz egy egészen más karaktert tudtam volna elképzelni, és felmerült bennem is, hogy talán motivációs tényező lehetett a pénz, viszont tiszteletben tartottam a magánéletét, és mint minden normálisan gondolkodó ember, akinek két számjegynél magasabb az intelligenciahányadosa, nem ugrottam egyből a kommentszekcióba egy másik embert nyilvánosan megalázni, sértegetni, bántani. Értem én, hogy gumicsont volt, és az emberek éhesek, fáznak, leterheltek a covid, a háború, a politikai/gazdasági helyzet miatt, de van egy határ, amit szerintem nem kellene átlépni.

Nálam ma telt be a pohár, mert több cikk is lehozta, hogy Mészáros ma ünnepelte a születésnapját, és olyan hozzászólásokat lehetett olvasni, ami már súrolta a büntetőjogi-kategóriát. Sokan Mészáros halálát kívánták, azt remélték, hogy már nem éli meg a következő szülinapját és így tovább. Egy másik platformon Mészáros nemi szervéről kezdtek el részletesen spekulálni, meg hogy VA-val milyen pózban szexelhetnek, hogy ne forduljon fel a gyomra stb.

Arra nem gondolnak esetleg, hogy Várkonyinak van egy kislánya? Pontosabban egy kamaszkorú lánya, aki akár olvashatja is ezeket? Nincs ezekben az emberekben annyi fék, hogy a mocskos gátlástalanságukat legalább egy kiskorú miatt kontrollálják?

Érdekes, hogy nemcsak az általános iskolai végzettségű véglények ugatnak a legtöbbet, hanem az egyetemet végzett, családanyák/apák is.

Az nem elvárható, hogy ne kommenteljék a vagyonukat, a jólétüket, mert egy agyonfrusztrált ember reflexszerűen csámcsog ezen, de az elvárható, hogy egy másik ember halálát ne kívánják.


Kérdéses, hogy Bochkor miért nem áll ki a kislánya védelmében? Hogy legalább rá legyenek tisztelettel. VA barátnői, pl. Hevesi Kriszta, aki egyben pszichológus is, miért nem áll a védelmébe?



2023. febr. 24. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Mészáros és a hozzá tartozók megérdemelnek minden mocskolódást amit kapnak.
2023. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Miért kéne megvédeni bármitől egy köztörvényes bűnözőt és aranyásó asszonykáját? Épp elég felháborító hogy a törvény nem vonatkozik rájuk, és szabadon lophatják az emberek pénzét. Majd még megszólni se lehessen már őket érte, nem?
2023. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bennünk van a hiba, Dr. Mészáros Lőrinc Egyéni Vállalkozó Úr nagyon jó Magyarország számára! Ért mindenhez!
2023. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Nem igazán értem, miért pontoztátok le a 2est, igaz, amit írt.

Tehát most egy félanalfabéta strómant és egy felsőbbendűségi komplexusos kivénhedt golddiggert kéne sajnálni?

Vagy a gerinctelen, kőbuta Bochkort? Majd megpróbálom sajnálni legközelebb, mikor sziámi ikreken poénkodik az az emberi hulladék.

2023. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!