Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Havas...

Mi a véleményetek Havas Henrikről?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Egy arrogáns bunkó.
2023. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is egy arrogáns bunkó. Ráadásul az utóbbi 8-10 évben egyre jobban hanyatlik szellemileg: összekever neveket, kormányokat, intézményeket és egyre lassabban, nehezebben fejezi ki magát. Mindezek tetejében még egy nőmolesztáló vén perverz is, nem csoda, hogy az ATV is kirúgta.
2023. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Meghúzza magát Kisorosziban, bezárkózott a villájába. Nem nyilatkozik, jobban is teszi, az arroganciája miatt a szomszédai se szeretik.
2023. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én nem utálom, lehet, hogy kicsit arrogáns, de engem nem zavar benne ez. Sokszor amúgy is csak poénból csinálja. Egyébként nem tartom buta embernek, szerintem vannak értelmes meglátásai.
2023. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Vagy 10 éve tahitótfalui határban jött a földúton egy méregdrága fekete Merci, abból kihajolva nagy arrogánsan megkérdezte a vezetője, hogy jut el Kisorosziba? Nem mondott se jónapot, se elnézést, csak úgy odavágta. Világos, hogy süketnek tettetem magam.
2023. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Egy tipikus bunkó álértelmiségi.
2023. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Antipatikus, arrogáns, nagyképű figura, aki ezt képzeli, hogy valami nagyon magas színvonalon áll.
2023. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!