Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alekosz szándékosan polgárpukk...

Alekosz szándékosan polgárpukkaszt vagy tényleg ilyen rögeszméi vannak?

Figyelt kérdés

Bizonyára sokan hallottatok a horgászokkal és a motorosoknak való összetűzéseiről amiben jól magára haragította mindkét csoportot és halálos fenyegetéseket is kapott, de nem állt le azóta sem.

Vajon szándékos provokáció ez és ebből akarja fenntartani a hírnevét vagy magától ilyen ?



2023. márc. 5. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a pasinak lóg egy deszkája..alkalmatlan minden kapcsolatra, inkább hímringyónak jó(vagy annak se)
2023. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az érzésem hogy tudatosan generálja a dolgot.
2023. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen szándékosan és tudatosan csinálja és ő sem veszi komolyan. Elég gyakran ellent is mond magának: pár éve még szidta a kondisokat most meg folyton a gyúrásról beszél, régebben tett ki horgászós képeket erre most beleáll a horgászokba stb. Kiböfög valami hülyeséget a facebookra, egy óra múlva már meg is írja a Blikk és néha különféle műsorokba is meghívják. Ez anyagi haszonnal is jár Alekosznak és a köztudatból sem kopik ki. Nem egy iskolázott ember és mániákus torz realitásérzékkel, de ennyi magához való esze szerintem van, hogy rájöjjön ezzel tud fennmaradni.


Másik oldalról a kommentelői nagyrésze ezeket véresen komolyan veszi és ez a polgárpukkasztósdi nem kimondottan jó ötlet egy ilyen frusztrált és agresszív társadalomban. Ha így folytatja előbb-utóbb kilesik és elkalapálják. Néhány éve rendőrségi megfigyelés alá is került mert halálos fenyegetéseket kapott. Az ilyen gyógyegerek kerülnek mindig bajba, ha beszólnak olyannak akinek nem kellene és sok embert felbosszantanak.

2023. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg,hogy celeb maradjon.
2023. márc. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Szándékosan ilyen, mert így akar a médiában maradni. Ha nem lenne ilyen a stílusa akkor az ő neve is csak a múlt lenne a médiában, mint a vv4 nyertese és kb évente lenne róla cikk, hogy mi van azóta vele. De így a balhékkal, beszólásokkal, ismert nők radira hívogatásával és visszautasításokkal be hívják pár műsorba és írnak róla. És így marad "sztár" már ha ő is így hivatja magát 😄
2023. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
76%
Lehet engem minősít, de szerintem jó dumája van 😂 Néha nevetni is kell nem csak mindent véresen komolyan venni.
2023. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!